Menu
Menu

Gorenje W6543S

Gorenje W6543S

Gorenje W6543S

Kód výrobku: W6543S

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky a sušičky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3

Maximálna šetrnosť a fantastický výkon spotrebiča, ktorý vám nanajvýš spríjemní pranie. Zoznámte sa s predom plnenou práčkou Gorenje W6543S. Táto práčka v sebe ukrýva najmodernejšie technologické vychytávky, vďaka ktorým bude pranie hračka. A keďže spadá do energetickej triedy A+++, potešenie vám spôsobí aj pohľad na účet za energie.

Avšak je práčka Gorenje W6543S hlboká iba 44 cm, ponúka kapacitu až na šesť kg bielizne. Slim prevedenie ocenia predovšetkým tí, ktorí chcú ušetriť drahocenný priestor v menších bytoch či miestnostiach. V ponuke je k dispozícii 23 pracích programov, takže sa nemusíte báť, že by ste si nevybrali ten pravý pre vás.

Práčka Gorenje W6543S je plná najmodernejších technológií, ktoré si pri praní zamilujete. Inteligentná technológia Use Logic pomocou niekoľkých čidiel optimalizuje prací proces tak, aby bol vždy efektívny s ohľadom na spotrebovanú energiu a kvalitu prania. Priame sprchovanie Direct Spray zase pomocou 3D lopatiek vstrekuje vodu pod vysokým tlakom zhora na bielizeň. Pôsobenie vody je tak oveľa účinnejšie a zároveň šetrnejšie, pretože spotrebuje menej vody pre vlhčenie a žmýkanie bielizne.

Ďalšou skvelou funkciou práčky Gorenje W6543S je samočistiaci program SterilTub, ktorý pri prázdnom bubne a teplote 80 stupňov Celsia odstráni akékoľvek nečistoty, baktérie a zápach z vnútra práčky. Práčka tak bude dokonale čistá, aby perfektne ošetrila vašu bielizeň.

Vo výbave práčky nechýba praktický LED displej, na ktorom pohodlne upravíte jednotlivé programy podľa vašich predstáv. Nastaviť je možné takisto teplotu vody či počet otáčok pri odstreďovaní. Na koniec zvoleného programu vás práčka upozorní akustickým signálom.

Gorenje W6543S
Gorenje W6543S
Gorenje W6543S
Gorenje W6543S