Menu
Menu

Gorenje RKI 4181 AW

Gorenje RKI 4181 AW

Gorenje RKI 4181 AW

Kód výrobku: RKI4181AW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3

Fotografia je ilustratívna, tento model je k dispozícii bez dekoru, teda bez krytu dvierok. 

Energeticky úsporná

Vstavaná kombinovaná chladnička Gorenje RKI4181AW, v bielom prevedení bez dekoračného panelu ponúka kombináciu chladničky a mrazničky. Vnútorný priestor spotrebiča je rozdelený systémom políc a zásuviek. Zaiste vás poteší energetická nenáročnosť spotrebiča, ktorý sa radí do energetickej skupiny A+. Dvere ponúkajú pravé aj ľavé zavesenie.  

Chladnička

Chladnička s objemom 223 l ponúka veľký priestor na uskladnenie rôznych druhov potravín. Vnútorný priestor je rozdelený do niekoľkých úsekov. V dolnej časti chladničky je zóna pre skladovanie zeleniny a ovocia. K dispozícii sú dva fresh boxy vytvárajúce vnútri jedinečnú klímu, ktorá prispieva k predĺženiu čerstvosti a sviežosti zeleniny a ovocia. Na dverách je závesný systém tvorený z políc na mliečne výrobky, polica s krytom na fľaše, ktorá je dostatočne veľká tak, aby pojala fľašu s objemom 2,5 l. Ďalej potom 3 sklenené police, z toho 2 sú výsuvné, 1 sklenená deliteľná polica. Nechýba ani nerezový držiak na fľaše. Vnútorný priestor je osvetlený.

Mraznička

Mraziaca časť má kapacitu 61 l. Vnútorný priestor je rozdelený do troch úsekov pomocou transparentných výsuvných zásuviek. Každá zo zásuviek má jedinečnú veľkosť. Vďaka tomu môžete zmraziť aj väčšie kusy potravín. Súčasťou mrazničky je tiež kôš na uchovanie potravín a miska na ľad. Zmrazovací výkon je 5 kg/24 hod a v prípade poruchy spotrebiča alebo prerušenia prívodu elektriny, poskytuje mrazák skladovaciu dobu 15 hodín.

Gorenje RKI 4181 AW
Gorenje RKI 4181 AW
Gorenje RKI 4181 AW