Menu
Menu

Gorenje RK 6191 AW

Gorenje RK 6191 AW

Gorenje RK 6191 AW

Kód výrobku: RK6191AW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky

Najpredávanejšie Chladničky

1
Skladom
2
3
Skladom

Kombinovaná chladnička Gorenje RK6191AW je vhodným pomocníkom do každej domácnosti. Jedná sa o model radu IonGeneration, ktorý pracuje v energetickej triede A+. Vďaka tomu je prevádzka veľmi úsporná pre vašu peňaženku aj životné prostredie. Spája dohromady chladničku a mrazničku s celkovým vnútorným objemom 321 l. Môžete tak uchovávať nielen potraviny na okamžitú spotrebu, ale tiež zásoby pre celú rodinu.

Chladnička Gorenje RK6191AW ponúka kapacitu 225 litrov, ktorá je rozdelená pomocou 4 sklenených políc. V spodnej časti sa nachádza zásuvka CrisperZone s regulovateľnou vlhkosťou. Zásuvka je vhodná na uchovanie ovocia a zeleniny. Potraviny v tejto zásuvke si uchovajú svoju sviežosť a čerstvosť po dlhú dobu. 

Dverná časť chladničky ponúka 3 police, z toho 2 možno výškovo nastavovať za pomoci systému SimpleSlide. V časti dvier sa nachádza praktický držiak fliaš a vajec. Na jednoduchú orientáciu je použité LED osvetlenie, ktoré dokonale osvieti každý kút a zároveň šetrí energiu. Chladnička Gorenje RK6191AW disponuje funkciou automatického odmrazovania, vďaka ktorej ušetríte množstvo času.

Mraznička umiestnená v spodnej časti chladničky Gorenje RK6191AW ponúka celkovú kapacitu 96 l. Na uloženie potravín je tu pripravený 1 kôš na uchovanie zmrazených potravín, 1 zásuvka XXL SpaceBox a 1 kôš na rýchle zmrazenie potravín. Mrazenie je ohodnotené 4 hviezdičkami, čo je tá najvyššia možná trieda.

Gorenje RK 6191 AW
Gorenje RK 6191 AW
Gorenje RK 6191 AW