Gorenje K 57220 AW

Gorenje K 57220 AW

Gorenje K 57220 AW

Kód výrobku: K57220AW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Sporáky

Najpredávanejšie Sporáky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

 

Kombinovaný plynový sporák Gorenje K57220AW ponúka klasické prevedenie spojenia varnej zóny s rúrou, avšak vyniká svojím moderným dizajnom a vybavením. Biele prevedenie s čiernym rámovaním sklenených dvierok a čiernou liatinovú nosnou mriežkou, zaiste pristane každej kuchyni. Rúra s vnútorným objemom 59 l sa môže radiť do skupiny spotrebičov s energetickou triedou A

Odolný povrch

Rúra sa môže pochváliť veľmi kvalitným a mimoriadne odolným povrchom. Kvalita a typ smaltu sú pre chod rúry mimoriadne dôležité. SilverMatte je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie extrémne teplo a to aj pri pyrolytickom čistení pri 500°C. Trojnásobný náter interiéru podporuje tepelnú reflexiu a poskytuje dodatočnú izoláciu. Vďaka tomu zostane interiér rúry vždy bezpečný a sterilný.

Vybavenie

Kombinovaný sporák K57220AW má k dispozícii 4 varné zóny s jednoručným zapaľovaním:

  • 1x malý horák 4,6 cm 1kW
  • 2x štandardný horák 6,9 cm 1,9 kW
  • 1x veľký horák 9,4 cm 3 kW

Multifunkčná rúra s objemom 59 l má vo svojej výbave horné a dolné vyhrievacie teleso, infra gril, kruhové výhrevné teleso s ventilátorom, horné vyhrievacie teleso a ventilátor, spodné výhrevné teleso s kruhovým výhrevným telesom a ventilátorom, Stay Warm funkcie pre udržanie teploty hotových jedál, Aqua clean a funkciu Pizza. Dvierka rúry majú dvojité zasklenie s reflexnou vrstvou.

Gorenje K 57220 AW