Gorenje BO75SYB

Gorenje BO75SYB

Gorenje BO75SYB

Kód výrobku: BO75SYB

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané rúry

Najpredávanejšie Vstavané rúry

1
Vstavaná rúra Bosch HBA534S0 449,00
439,00
Skladom
2
Vstavaná rúra Beko BIE 22300 X 279,00
239,00
Skladom
3
Skladom


GORENJE BO75SYB je vstavaná elektrická rúra. Ponúka výnimočnú kvalitu a dokonalé dizajnové spracovanie. Extra veľká pečiaca plocha a prevedenie BigSpace sa hodí predovšetkým pre väčšie rodiny. Spadá do úspornej energetickej triedy A-20% a ovláda sa pomocou teplotného displeja s dotykovým ovládaním. Rúra má objem 65 litrov a ponúka mnoho užitočných režimov, medzi ktoré patrí napríklad horné a spodné výhrevné teleso, praktická funkcia na čistenie rúry AquaClean alebo tiež funkcie variabilného grilu alebo ventilátor. Prevedenie rúry je veľmi podarené a vychádza z tvaru kamennej pece. V rúre nájdete 2 úrovňové teleskopické výsuvy pre lepšiu manipuláciu s plechmi a pekáčmi.

Vnútorný priestor rúry je pokrytý špeciálnou úpravou EcoClean smalt, ktorá zaisťuje nielen dlhú životnosť spotrebiča, ale aj zdravotnú nezávadnosť pripravovaných pokrmov. K dispozícii sú tiež elektronické programovacie hodiny EPT, ovládané dotykom. Bezpečnosť zaisťujú dvere v prevedení Cool, zložené z troch vrstiev tvrdeného skla a tiež reflexné vrstvy. Dynamický chladiaci systém chráni pred nepríjemným popálením. Spoločne s rúrou získate navyše niekoľko kusov praktického príslušenstva, medzi ktoré patrí rošt a plytký smaltovaný plech.


Rúra je obohatená technológiou "HomeMade ®"- jedinečná inovácia založená na tradičných peciach na drevo. Zaručuje perfektné výsledky pečenia, ktoré by ste očakávali od tradičných pecí na drevo. Zaoblené línie okrajov zadnej steny a klenutý strop zaistia dokonalejšie cirkuláciu vzduchu a rovnomerné rozloženie horúceho vzduchu.

Gorenje BO75SYB
Gorenje BO75SYB
Gorenje BO75SYB
Gorenje BO75SYB