Menu
Menu

Gorenje BO 73CLB

Gorenje BO 73CLB

Gorenje BO 73CLB

Kód výrobku: BO73CLB

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Vstavaná rúra Gorenje BO73CLB je unikátny dizajnový kúsok, ktorý sa skvele hodí do štýlových kuchýň. Svojim vzhľadom nadchne každého, kto vstúpi do kuchyne. Dizajn ale nie je to jediné, čím sa tento model môže pýšiť. Pýchou je tiež extra veľký vnútorný priestor rúry 65 litrov, ktorý vychádza z tvaru kamennej pece.

Rúra Gorenje BO73CLB pracuje v energetickej triede A, čím ušetrí ďalšie korunky z vašej peňaženky. Mimo nízku spotrebu možno nastaviť maximálnu teplotu až na 275 °C. Teplota a hodiny sa nastavujú otočnými gombíkmi, takže všetko je intuitívne a prehľadné. Rúra tiež ponúka vnútorné osvetlenie, ktoré dopomôže k vizuálnej kontrole nad pripravovanými pokrmy. Veľmi jednoduché otváranie a zatváranie umožňuje ergonomický zlatý úchyt.

Pripravujte jedlo podľa vášho želania. Je libo mäsko ugrilovať? Žiadny problém. Rúra má programy ako: variabilný gril, horné a spodné výhrevné teleso, kruhové vyhrievacie teleso a ventilátor, ventilátor, spodné vyhrievacie teleso a ventilátor, spodné vyhrievacie teleso, kruhové vyhrievacie teleso a ventilátor, infra vykurovacie teleso - malé, infra vykurovacie teleso - veľké, infra vykurovacie teleso - veľké a ventilátor.

Nemáte radi upratovanie rúry? Nevadí. Rúra Gorenje BO73CLB sa vyčistí sama vďaka programu AquaClean. Bezpečnostným prvkom rúry sú cool door, teda dvere, ktoré držia nízku teplotu, aj keď je vo vnútri rúry teplota vysoká. Znižuje sa tak riziko popálenia o dvere pri dotyku.

Špecifikácie

  •  veľký vnútorný priestor rúry
  •  tvar rúry vychádzajúci z kamennej pece
  •  aqua clean - jednoduché čistenie vnútorného priestoru
Gorenje BO 73CLB
Gorenje BO 73CLB
Gorenje BO 73CLB
Gorenje BO 73CLB