Gigabyte GSmart Mika MX

Gigabyte GSmart Mika MX

Gigabyte GSmart Mika MX

Kód výrobku: MIKAMX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Mobilné telefóny

Najpredávanejšie Mobilné telefóny

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Mobilný telefón Gigabyte GSmart Mika MX Dual SIM je šikovný telefón, ktorý je zaujímavý ako svojou cenou, tak aj výbavou. Tento smartfón predstavuje spojenie veľkého displeja, dlhej výdrže a priaznivej ceny. Bude sa hodiť všetkým, ktorí potrebujú byť na príjme ako pracovne tak súkromne, lebo vďaka zabudovanej funkcii Dual Sim je možné do prístroja vložiť dve SIM karty súčasne. Ľahko oddelíte osobné kontakty od tých pracovných, alebo si zvolíte SIM kartu špeciálne pre výjazdy do zahraničia, či využijete 2 rôznych tarifov.

S päťpalcovou uhlopriečkou a rozlíšením 960x540 pixelov, pri ktorého výrobe bola použitá technológia IPS, ktorá zaručuje nezmenený obraz pri pohľade zo širokých uhlov, a displejom s odolnou úpravou proti poškriabaniu, si môžete skvele užiť pohodlné surfovanie na internete, prezeranie fotiek aj sledovanie videí. V tomto smarfóne je pripravený systém Android vo verzii 4.4.4 KitKat, interná pamäť telefónu číta kapacitu 8 GB, ktorú je však možné rozšíriť  až o 32GB s microSD kartou. Na každodenné bezproblémové používanie mnohých aplikácií naraz prispeje štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 410 s frekvenciou 1,2 GHz aj Li-ion batéria s nadštandardnou kapacitou 3000 mAh.

5Mpx fotoaparátje jednoduchý na použitie, môžete s ním tak vždy a všade rýchlo zachytiť všetky zaujímavé okamihy vášho života. Výsledky sú kvalitné najmä vďaka automatickému ostreniu a LED blesku. Predná kamerka má potom 2 Mpx. Kvalitné videá je možné natáčať vo Full HD kvalite vo formáte 1080p FHD. V pohotovostnom režime vydrží až 320 hodín, pri telefonovaní potom 20 hodín, nemusíte sa teda obávať, že by ste nemohli v pokoji dokončiť pracovné alebo osobné hovory.

Gigabyte GSmart Mika MX
Gigabyte GSmart Mika MX
Gigabyte GSmart Mika MX
Gigabyte GSmart Mika MX