Menu
Menu

Genius HS-410F

Genius HS-410F

Genius HS-410F

Kód výrobku: SLU012265

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá cez hlavu

Najpredávanejšie Slúchadlá cez hlavu

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Skladacie slúchadlá GENIUS HS-410F sú určené predovšetkým chlapcom, ktorí hľadajú cenovo dostupnú alternatívu herného headsetu. Atraktívny herný dizajn a čierna farba s motívom tetovania poteší každého zapáleného hráča. Veľmi dôležité je však takisto pohodlie. To je zaručené veľkými mäkkými náušníkmi z kvalitného materiálu, ktoré rovnako perfektne izolujú okolitý zvuk a umožňujú vám počúvať len to, čo naozaj chcete.

Slúchadlá GENIUS HS-410F disponujú široko nastaviteľným obvodom v náhlavnej časti slúchadiel, vďaka čomu perfektne padnú každému. Integrovaný mikrofón robí zo slúchadiel plnohodnotný headset, ktorý umožňuje pohodlnú a bezproblémovú komunikáciu počas vašej hry alebo hovoru cez program Skype a podobne. Nechýba ani in-line ovládač hlasitosti, ktorý ešte pridáva na kvalite týchto slúchadiel.

Kábel s dĺžkou 2 metre je zakončený pozláteným 3,5 mm jackom, ktorý umožňuje pripojenie k takmer akémukoľvek multimediálnemu zariadeniu. Náhlavné slúchadlá GENIUS HS-410 by nemali chýbať vo výbave žiadneho vášnivého hráča. Zadovážte si ich na www.okaysk.eu za najlepšiu cenu na trhu už dnes.

Genius HS-410F
Genius HS-410F