Menu
Menu

Fujifilm T350 Black

Fujifilm T350 Black

Fujifilm T350 Black

Kód výrobku: T350BLACK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Digitálne fotoaparáty

Malý fotoaparát s veľkým výkonom FujiFilm FinePix T350 skrýva v kompaktných rozmeroch 14 Mpix snímač a 10násobný zoom. Majte neustále poruke digitálny kompakt, ktorý zachytí objekty aj na veľkú vzdialenosť, ale takmer ho neucítite vo vrecku.

FinePix T350 má telo veľmi štíhle, ale napriek tomu fotí širokouhlým 28mm objektívom Fujinon. Desaťnásobný zoom poskytuje nezmenenú kvalitu obrazu v celom rozsahu. Detailné zábery získajú rovnakú  pozornost ako širokouhlé fotky. Rozlíšenie 14 megapixelov zachytí všetky detaily ostro a jasne, aby bola fotka ihneď pripravená na tlač.

Duálná stabilizácia obrazu je kombináciou vysokej citlivosti a CCD stabilizátora. Ten minimalizuje rozmazanie pri maximálnom zoome, pri zachytení pohybujúceho sa objektu alebo pri zlých svetelných podmienkach. Jednoducho všade tam, kde hrozí riziko zníženia kvality fotky rozmazaním.

Pri fotení osôb FujiFilm FinePix T350 upozorňuje na ideálnu scénu. Rozpozná, keď sa objaví v zábere tvár a zaostrí priamo na ňu. Automaticky opravuje odraz blesku a redukuje efekt červených očí. Detekcia tváre súčasne rozpozná až 10 tvárí. Dokonca vie rozpoznať, komu tvár patrí. Do fotoaparátu môžete "registrovať" až 8 osôb a fotografie potom rýchlejšie vyhľadať.

Detekcia žmurknutia upozorní pri žmurknutí osoby v zábere. Máte ihneď možnosť získať novú fotografiu a odstrániť nepodarenú fotku. Fotoaparát automaticky vyfotí snímku, keď zistí, že v zábere sa objavila osoba s úsmevom na tvári. Celkom 6 automatických scén uľahčí nastavenie pre najčastejšie príležitosti. Portrétové fotky, krajiny, makro alebo fotky v zlom svetle budú nasnímané s automatickým nastavením, takže aj začiatočník zožne úspech.

Výsledky snaženia sa zobrazujú na 3" LCD displeji. Fotoaparát zachytáva video v HD kvalite a na natáčanie stačí stlačiť jediné tlačidlo. Cez USB 2.0 putujú dáta z vloženej SD/SDHC/SDXC do počítača, kde môžete podľa svojich predstáv fotky upravovať, prikrášlovať alebo zdieľať na sociálnych sieťach.