Fujifilm FinePix XP90,lime

Fujifilm FinePix XP90,lime

Fujifilm FinePix XP90,lime

Kód výrobku: FINEPIXP90LIM

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Špičkový fotoaparát skrývajúci sa pod označením XP90 od spoločnosti Fujifilm sa chystá zaujať najmä neuveriteľnými možnosťami pre fotografovanie. Tie vám ponúkne najmä vďaka ochrane proti vode či prachu aj vďaka skvelej šošovke a vynikajúcim funkciám.

Skvelé parametre

Fotoaparát sa pýši rozlíšením 16,4 MPx a senzorom BSI-CMOS, vďaka čomu sú výsledkom profesionálne fotografie s vynikajúcim kontrastom, a to aj v tmavých scénach. Fotoaparát naviac môžete nechať automaticky upraviť nastavenie podľa fotografovanej scény a zaistiť si tak vždy ten najlepší výsledok. Šošovka vám dokonca ponúkne možnosť využiť 5x optický zoom, pomocou ktorého si ľahko priblížite vzdialené objekty. V prípade, že ani päťnásobok nebude stačiť, môžete ďalej siahnuť po 10x inteligentnom digitálnom zoome a zájsť v približovaní ešte ďalej.

Pri svojich cestách za fotografiami potom oceníte aj niekoľko špeciálnych režimov, ktoré vám pomôžu pripraviť nezabudnuteľné zábery. Medzi také patrí napríklad súvislé fotenie desiatich snímok za sekundu alebo úžasné časozberné videá.

Vynikajúce vlastnosti

S fotoaparátom XP90 sa môžete za svojimi fotografiami vydať takmer kamkoľvek. Model je totiž vybavený radom ochrán, ktoré vám umožnia fotiť v starých zaprášených budovách aj na morskom dne. Okrem odolnosti voči prachu a vodotesnosťou do 15 metrov je konštruovaný tak, aby vydržal pád zo 175 cm a teplotu do -10°C. Bez strachu tak môžete fotiť prírodu v drsnom teréne aj zimné radovánky.

Velký displej

Pri prezeraní zhotovených fotografií potom oceníte najmä veľký 3" LCD displej, ktorý neskresľuje farby a na ktorom tak svoje snímky uvidíte v plnej paráde. Veľkou výhodou je aj implementácia bezdrôtovej technológie Wi-Fi. Tú je možné využiť napríklad na bezdrôtové odosielanie obrázkov na váš mobilný telefón alebo počítač. Po stiahnutí zadarmo ponúkanej aplikácie Fujifilm Camera Remote však zároveň ponúka skvelú funkciu vzdialenej spúšte. Stačí nastaviť fotoaparát napríklad na statív, stúpnuť si na vytúžené miesto a pomocou aplikácie odoslať prístroju signál na fotenie.

 

Fujifilm FinePix XP90,lime
Fujifilm FinePix XP90,lime
Fujifilm FinePix XP90,lime