Menu
Menu

Fagor 6H-196A X

Fagor 6H-196A X

Fagor 6H-196A X

Kód výrobku: 6H196AX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3

S multifunkčnou vstavanou rúrou Fagor 6H-196AXsa práca v kuchyni stane nevídaným koncertom. Na predtým neobľúbené práce s rúrou budete nazerať s radosťou, ktorá sa prenesie aj na kvalitu vami pripravovaného pokrmu. Skvelo prepojené dizajnové prvky doplnia vašu kuchyňu moderným nádychom a špičkovou kvalitou. Práve kombinácia nerezového prevedenia so špeciálnou úpravou proti odtlačkom prstov vás na prvý pohľad uchváti.

Celý tento systém vzhľadu má značný vplyv na celkovú údržbu, kedy aj po dlhej dobe používania nesklenenej plochy vyzerajú ako práve ošetrené. K nenáročnej údržbe rúry prispieva tiež Smalt Top Slide, ktorý umožňuje jednoduché čistenie. Čelnej časti rúry dominuje oblasť ovládania, kde nájdete dva mechanické gombíky - jeden na ovládanie termostatu 50 250°C a druhý na zmenu programov. Veľmi trefne pozíciu priamo v strede zorného poľa dostal LCD displej s časovačom.

Po dôkladnom hodnotení vonkajšieho výzoru nastal čas zamerať sa na technické vychytávky rúry. Prvým dôležitým aspektom zostáva bezpečnosť. Dvojité sklo rúry veľmi dobre zabraňuje teplu dostať sa von, čím značne redukuje možnosť úrazu. Do tejto kategórie spadá tiež tzv. blokovanie funkcií, ktoré chráni predovšetkým najmenších členov rodiny pred neúmyselným spustením rúry. Ventilovaný odvod pár v spojení s vnútorným osvetlením naopak zaistí vždy jasný výhľad na dianie vo vnútri. Celkový vnútorný objem sa zastavil na hodnote 58 litrov. Touto kapacitou sa rúra radí do strednej triedy, avšak priestor je plne dostačujúci pre celú rodinu aj s nečakanou návštevou. Teleskopické pojazdy s úplným prístupom zaistí bezproblémovú manipuláciu v oblasti rúry, čím urýchli celý proces pečenia. Programové vybavenie vám otvorí úplne nové možnosti práce s jedlom a spestrí vaše kulinárske chvíle. Celkom 8 programov s dvojicou špeciálnych ako funkcia Celeris - pre rýchle predhriatie rúry a funkcia Pizza. S celkovým príkonom 3,57 kW ľahko dosiahnete výsledky hodné predných šéfkuchárov aj vo vlastnej kuchyni. Pre okamžité využitie rúry dostane v rámci príslušenstva tiež hlboký smaltovaný plech.

Funkcie

  • rozmrazovanie - rozmrazí za minimálnu dobu akýkoľvek výrobok
  • klasický ohrev - pracuje spodné a horné výhrevné teleso
  • spodný ohrev s ventilátorom - rovnomerné rozprestrenie tepla ventilátorom
  • tradičný ohrev vzduchom - pre akýkoľvek druh pokrmov bez miešania pachov a chutí
  • pravý horúci vzduch - teplo vytvárané kruhovým výhrevným telesom a rozháňaný ventilátorom
  • silný gril s ventilátorom - gratinujú rovnomerným rozložením tepla
  • silný gril - gratinovanie
  • jemný gril
Fagor 6H-196A X
Fagor 6H-196A X
Fagor 6H-196A X