Elektrická zubná kefka Oral B Genius PRO 8000

Elektrická zubná kefka Oral B Genius PRO 8000

Elektrická zubná kefka Oral B Genius PRO 8000

Časovač , čierna, biela,

Premýšľaš, ako svojim zubom dopriať čo najlepšiu starostlivosť, aby každý tvoj úsmev žiaril na celé okolie a všetci ním boli očarení? Elektrická zubná kefka Oral-B Genius Pro 8000 ti toto želanie splní. Elektrická kefka je vybavená pokročilou technológiou detekcie polohy, ktorá ti umožní vidieť, kde si si zuby už vyčistil a kde nie. To má za následok, že nikdy nevynecháš žiadne miestečko a tvoje ústa budú dokonale čisté a svieže. Navyše, je tu zabudovaný aj časovač. Ten sa stará o to, aby si si každú zónu v dutine ústnej čistil rovnakom čase - 2 minúty.

Neváhaj a dopraj svojmu úsmevu profesionálnu starostlivosť!

Kód výrobku: GENIUSPRO8000

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Elektrické kefky

Najpredávanejšie Elektrické kefky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Dobíjacia elektrická kefka na zuby Oral-B Genius Pro 8000

Ústna hygiena je niečo, k čomu sme každý vedený už od malička. Ako ale zubom zabezpečiť nielen dobrú, ale priamo výbornú starostlivosť? Veľmi jednoducho, a to pomocou dobíjacej elektrickej zubnej kefky Oral-B Genius Pro 8000. Je navrhnutá presne tak, aby sa o ústa postarala ako najskúsenejší dentista.
Pýši sa veľkým množstvom funkcií:

  • Špeciálna aplikácia do smartfónu
  • Rôzne hlavice
  • 360 SmartRing
  • Časovač

Dokonalý prehľad

Premýšľate, ako svojim zubom dopriať čo najlepšiu starostlivosť, aby každý váš úsmev žiaril na celé okolie a všetci ním boli očarení? Elektrická kefka na zuby Oral-B Genius Pro 8000 vám toto želanie splní. Je vybavená pokročilou technológiou detekcie polohy, ktorá vám možní vidieť, kde ste si zuby už vyčistili a kde nie. To má za následok, že nikdy nevynecháte žiadne miestečko a vaše ústa budú dokonale čisté a svieže. Navyše, je tu zabudovaný aj časovač. Ten sa stará o to, aby ste si každú zónu v dutine ústnej čistili rovnakom čase - 2 minúty.

Svetelný indikátor

Multifunkčný indikátor SmartRing sa nachádza v strede zubnej kefky a je viditeľný z každého uhla. Slúži na to, aby bola zaistená spätná väzba senzora tlaku, časovača a Bluetooth pripojenia. Prostredníctvom aplikácie Oral-B, ktorú si môžete stiahnuť do smartfónu vám je umožnené vybrať si jednu z 12 farieb a tú používať.

Zubná kefka, ktorá ide s dobou

Ste majiteľom smartfónu? Ak áno, tak si môžete stiahnuť aplikáciu Oral-B, ktorá vám za pomoci technológie Bluethooth poskytne spätnú väzbu v reálnom čase. Prostredníctvom programov, ktoré sa nachádzajú v aplikácii, môžete sledovať svoju aktivitu v čistení a tiež dostávate pokyny, na základe ktorých bude vylepšená vaša technika. Tieto inštrukcie môže jednoducho a rýchlo meniť váš zubný lekár.

Okrúhla čistiaca hlavica

Okrúhla čistiaca hlavica sa svojím dizajnom inšpirovala profesionálnymi nástrojmi na čistenie zubov. Vďaka svojmu tvaru obklopí každý zub jednotlivo a poskytne mu najlepšiu starostlivosť. Dynamická 3D technológia čistenia sa pri svojich rotáciách, pulzácii a oscilácii prispôsobuje tvaru zuba a narušuje a následne odstraňuje až o 100 % viac zubného povlaku ako je tomu pri bežnej manuálnej zubnej kefke.

Biele a krásne zuby už od 1. dňa

Ako sa zbaviť nepekných povrchových škvŕn a zabezpečiť oslnivý lesk vašich zubov? Pomocou čistiacej hlavice 3DWhite, ktorá sa presne o toto postará a bude jej na to stačiť len jeden deň. Pre zlepšenie návykov v ústnej hygiene je možné si v aplikácii Oral-B nastaviť program bielenie.

Zdravé ďasná

V dnešnej dobe už určite každý vie, že aby bol zaistený krásny úsmev, musia byť zdravé ako zuby, tak predovšetkým ďasná. Starostlivosř o ne je teda veľmi dôležitou súčasťou ústnej hygieny. A ako sa postarať o to, že im poskytneme tú najlepšiu starostlivosť? Napríklad pomocou trojitého senzora tlaku. V prípade, že budete pri čistení veľmi tlačiť, indikátor SmartRing sa rozsvieti, spomalí a následne zastaví pulzácie. Na rukoväti je tiež možné nastaviť už vopred jemný režim Sensitive.

Dvojité nabíjanie a dlhá výdrž

Aby bol zaistený prvotriedny komfort je elektrická zubná kefka Oral-B Genius vybavená modernou lítiovou batériou, ktorá sa pýši dlhotrvajúcou konzistenciou a efektívnym čistením až po dobu 12 dní. V prípade, že budete potrebovať nabiť ako kefku, tak aj telefón, určite využijete praktické cestovné puzdro. To dokáže pomocou jednej zástrčky nabíjať obe zariadenia naraz.

Elektrická zubná kefka Oral B Genius PRO 8000
Elektrická zubná kefka Oral B Genius PRO 8000
Elektrická zubná kefka Oral B Genius PRO 8000
Elektrická zubná kefka Oral B Genius PRO 8000
Elektrická zubná kefka Oral B Genius PRO 8000
Elektrická zubná kefka Oral B Genius PRO 8000