Electrolux ZE355R ROZBALENO

Electrolux ZE355R ROZBALENO

Electrolux ZE355R ROZBALENO

Kód výrobku: ZE355R_ZT01

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Ergospace ZE355R - kompaktný s extra veľkým dosahom a schopnosťou manévrovania. Malý vysávač, ktorý je možné jednoducho uložiť aj do toho najmenšieho priestoru vo vašom byte. Systém pre jednoduché uloženie hadice.

  • Jednoducho skladovateľný vysávač, s predĺženým dosahom 13 metrov. Unikátny gumový nárazník Ergoshock, ktorý zároveň slúži k uloženiu hadice.
  • S predĺženým dosahom 13 metrov - zabudnite na ohýbanie chrbtice pri neustálom prepájaní vysávača z jednej zásuvky do druhej. Nový vysávač ErgoSpace, najnovší kompaktný model, poskytuje predĺžený dosah a schopnosť neobmedzeného pohybu. Aj keď 3 metre nevyzerajú ako veľký rozdiel, akčný rádius 13 metrov oproti 10 metrom predstavuje prakticky o 70% väčšiu pokrytú plochu.
  • Kompaktný a ľahko skladovateľný - tento kompaktný, takmer 5 kg vysávač ľahko zdvihnete a prenesiete. Tento malý prístroj je možné uložiť jednoducho za dvere alebo do skrine. V záujme efektívneho skladovania jednoducho omotáte hadicu okolo vysávača a potom ju prichytíte elastickým pruhom Ergoshock.
  • Ergoshock - užitočný nárazník a pomocník pri uložení hadice. Na bočných stranách a vpredu sa tiahne unikátny gumový nárazník Ergoshock. Zabraňuje odieraniu nábytku, zárubní a stien.
  • Multifunkčné príslušenstvo 3 v 1 na palube - špeciálne multifunkčné nástavce 3 v 1 sú uložené vo vlastnom priestore v zadnej časti vysávača. Pripevnite ich na jednom konci a máte vysávaciu kefu. Otočte ich a máte štrbinovú hubicu. Vyklopte diely a môžete čistiť čalúnenie.

Dôvody zaradenia medzi bazárový tovar:

  • rozbalené
Electrolux ZE355R ROZBALENO