Electrolux ZB3214G

Electrolux ZB3214G

Electrolux ZB3214G

Kód výrobku: ZB3214G

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Ostatné tyčové vysávače

Najpredávanejšie Ostatné tyčové vysávače

1
Skladom
2
Skladom
3
Batériová metla Kärcher KB 5
65,69
Skladom

Flexibilita

Bezvreckový akumulátorový vysávač 2v1 Electrolux Ergo Rapido ZB3214Gdisponuje manévrovateľnosťou o 180° so systémom Easy SteerTM . Ergonomický dizajn , dômyselná hubica a veľké zadné kolieska zaisťujú pri vysávaní na všetkých typoch podláh potrebnú flexibilitu a bezproblémový pohyb aj otáčanie . Navyše je k dispozícii dvojstupňový sací výkon, ktorý môžete individuálne prispôsobiť každému povrchu .

Lithiová batéria

Akumulátorový vysávač je vybavený vysoko kvalitnou lítiovou batériou Turbo Power , ktorá vydrží 2x dlhšie než batérie niklovej . Batéria poskytuje vyšší výkon po dlhšiu dobu, je ľahká a ľahko sa dobíja . Pri plnom nabití poskytuje 35 minút nepretržitej prevádzky a vďaka kontrolke vždy spoznáte stav batérie , kedy potrebuje dobiť . Vysávanie tak je oveľa efektívnejšie so skvelými výsledkami.

Samočistiaca

Samočistiaca patentovaná technológia Brush Roll CleanTM sa postará o to , aby ste už nemuseli manuálne z kefy odstraňovať vlasy , chlpy či iné zamotané nečistoty . Jednoduchým zošliapnutím pedálu bude kefa ihneď vyčistená.

 

2v1

Vysávač má vo svojom tele ľahko odnímateľnú  ručné jednotku , ktorá umožňuje bezproblémové vysávanie kuchynskej linky, stola , nábytku , čalúnenia alebo interiéru vozidla. Počas chvíľky , tak tyčový vysávač premeníte v ručný a môžete neprerušene pokračovať v upratovaní . Výsledkom je skvele odvedená práca za krátky čas s použitím len jedného prístroja .

Spotrebič využíva cyklónovú technológiu zhromažďuje nečistoty v zbernej nádobke s kapacitou 0,5l . Hlučnosť vysávača je 79 dB s celkovou hmotnosťou 2,46 kg .

LED osvetlenie

Osvetlenie Dust SpotterTM zabudované na čele sacieho nástavca dokonale nasvieti plochu pred vysávačom a vy budete mať perfektný prehľad , čo vysávate a či vám nejaké smietko neuniklo .

 

 

 

Electrolux ZB3214G
Electrolux ZB3214G
Electrolux ZB3214G
Electrolux ZB3214G
Electrolux ZB3214G
Electrolux ZB3214G
Electrolux ZB3214G
Electrolux ZB3214G
Electrolux ZB3214G