Electrolux ZB 5003 W

Electrolux ZB 5003 W

Electrolux ZB 5003 W

Typ zdroja akumulátorový, Doba chodu 18 min, Napätie batérie 3,6 V

Kód výrobku: ZB5003W

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vysávače Electrolux

Najpredávanejšie Vysávače Electrolux

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Ručný akumulátorový vysávač Electrolux ZB 5003 W presuché i mokré vysávanie je výkonný pomocník, ktorý disponuje cyklónovou jednotkou avodným odlučovačom. Vďaka jeho multifunkčnosti ho možno využiť na upratovanie v domácnosti, ale aj na údržbu interiéru vášho automobilu. Pre pohodlnú manipuláciu má vysávač dômyselne navrhnutú ergonomickú rukoväť, ktorá vám uľahčuje rýchle uchopenie alebo naopak uskladnenie. S týmto prístrojom môžete vysávať kdekoľvek - od vysoko umiestnených zásuviek až po podlahy.

Úplne konštrukčne zmenená jednotka ventilátora napomáha k dosiahnutiuvyššieho výkonu. Najprv pomocou pokročilejtechnológie plynovej turbíny je prúdenie vzduchu optimalizované a podtlak sa zvýši. Pre obmedzenie strát je ventilátor zapuzdrený. Všetky tieto výhody ešte umocňuje dômyselne navrhnutý tvar a uhol lopatiek ventilátora. Výsledkom je inteligentná konštrukcia, ktorá poskytuje silnejšie prúdenie vzduchu a vyššie sanie než kedykoľvek predtým.

Bezvreckový ručný vysávač Electrolux ZB 5103 W jevybavenýkolieskami Soft Steer, ktoré vám uľahčia vysávanie. Kolieska odľahčujú vašim pažiam a rukám, uľahčujú posúvanie s prístrojom a zároveň zabraňujú nasatiu tkanín do vysávača. A pretože súkolieska obzvlášť mäkké, sa nemusíte báť poškriabania uprataného povrchu. Cyklonická technológiabráni zaneseniu filtra vášho vysávača prachovými časticami. Vďaka tomu nedochádza k stratám sacieho výkonu. Cyklonická separácia prachu víri prachové častice dokola a zabezpečuje, aby doputovali iba do nádoby na prach.Indikácia potreby nabitiavás upozorní, že je potrebné prístroj nabiť. Čas chodu ručného vysávača Electrolux ZB 5003 W je 18 minút.

Electrolux ZB 5003 W