ELECTROLUX EZA5420AOW

ELECTROLUX EZA5420AOW

ELECTROLUX EZA5420AOW

Kód výrobku: EZA5420AOW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Pečenie na viacerých úrovniach

Multifunkčná vstavaná rúra Electrolux EZA5420AOW vám pomôže s prípravou tých najrozmanitejších pokrmov. Pomocou niekoľkých jednoduchých a praktických funkcií bude pečenie rýchle a jednoduché. Ovládanie je pomocou dvoch otočných gombíkov a troch tlačidiel umiestnených pod prehľadným LED displejom. Môžete si tak nastaviť odpočítavanie času do konca programu, nastaviť teplotu či zvoliť niektorý z praktických režimov ohrevu. Vďaka teplovzdušnému pečeniu ušetríte veľa času a pečenie bude ešte úspornejšie. Rúra umožňuje tiež pečenie na 2 úrovniach narazDvojokruhový gril vám zaistí tie najlepšie výsledky pri grilovaní. Jej objem činí 57 litrov.

 

Katalytické samočištenie

Táto rúra vám pomôže s jej čistením. Vo vnútri je vybavená katalytickými povrchmi, ktoré absorbujú a pri teplote 220 °C zoxidujú mastnotu a iné zvyšky pokrmov.

Teleskopické výsuvy

Na pohodlnejšiu obsluhu a manipuláciu s pokrmom môžete využiť teleskopické výsuvy. Súčasťou rúry je 1 chrómovaný rošt na grilovanie, 1 smaltovaný plech na pečenie koláčov, 1 čierny smaltovaný plech na zachytávanie mastnoty a 1 pár teleskopických výsuvov.

Funkcia rúry: svetlo, vrchný ohrev, Horný + spodný ohrev, Spodný ohrev, gril, gril + horný ohrev, kruhové teleso + ventilátor, Ventilátor + svetlo

 

Chladná dvierka

Vďaka skvelej izolácii zostávajú dvierka chladné. Nikdy neprekročia teplotu v miestnosti o viac ako 20 °C, takže sú na dotyk bezpečné a vaše deti sa o ne nepopália.

ELECTROLUX EZA5420AOW
ELECTROLUX EZA5420AOW
ELECTROLUX EZA5420AOW
ELECTROLUX EZA5420AOW