Electrolux EWT1262EDW

Electrolux EWT1262EDW

Electrolux EWT1262EDW

Kód výrobku: EWT1262EDW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Ušetrite miesto a kúpte si vrchom plnenú práčku Electrolux EWT1262EDW s mnohými skvelými vlastnosťami, chytrými technológiami a širokou ponukou programov a prídavných funkcií. Práčka Electrolux pracuje vo veľmi úspornej energetickej triede A++, čím je zaručená nízka spotreba a šetrnosť k životnému prostrediu. Aj cez svoje kompaktné rozmery a šírku len 40 cm pojme skvelých 6 kg bielizne, čo z nej robí ideálnu voľbu do rodinných domácností.

K dispozícii vám je rad inteligentných funkcií, z ktorých si vždy vyberiete tú pravú. Práčka Electrolux ponúka báječných 14  programov na pranie a ďalšie prídavné funkcie. Či už teda periete bavlnu, syntetické materiály, hodváb či záclony, vždy nájdete to ideálnu pre každú náplň. Navyše môžete zmeniť teplotu prania alebo efektívne skrátiť program alebo ho predĺžiť funkciou extra plákanie. Vďaka funkcii predpierka perfektne vyberiete aj tú najšpinavšiu bielizeň. Funkcia odložený štart umožňuje odsunúť začiatok programu o 3, 6 alebo 9 hodín.

Samozrejmosťou je automatické nastavenie bubna do hornej pozície na konci programu, čím je uľahčené otváranie. Tento model disponuje množstevnou automatikou FuzzyLogic, ktorá reaguje na množstvo náplne v práčke a prispôsobuje mu spotrebu vody a energie i čas prania. Nechýba ani ekologický ventil, ktorý je zabudovaný v odtoku práčky a zabraňuje úniku pracieho prášku. Vďaka ochrane proti pretečeniu a detskej poistke budete chránení vy aj vaši najbližší.

Electrolux EWT1262EDW
Electrolux EWT1262EDW
Electrolux EWT1262EDW