Menu
Menu

Electrolux EWS1056EDU

Electrolux EWS1056EDU

Electrolux EWS1056EDU

Kód výrobku: EWS1056EDU

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky a sušičky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Máme pre vás efektívne riešenie. Práčka ELECTROLUX EWS1056EDU s predným plnením je špeciálne vytvorená tak, aby sa zmestila do priestorovo obmedzených miestností. Jej mimoriadne úzke slim prevedenie v elegantnom designe a bielej farbe ocení každý, kto hľadá malú a pritom účinnú práčku. Tento kompaktný spotrebič sa navyše radí do mimoriadne úspornej energetickej triedy A++, čo znamená, že vám pomôže šetriť náklady za spotrebu energie.

Práčka ELECTROLUX EWS1056EDUdokáže vyprať až 5kg prádlapri maximálnej rýchlosti 1000 ot./min. Ponúka 13 pracích programov pre rôzne druhy materiálov a spôsoby prania, z ktorých si môžete vybrať podľa momentálnej potreby: vyp/zap, žmýkanie, odstredenie/vypúšťanie, spodné prádlo, hodváb, tričká 30, závesy, periny, ľahké športové, bavlna, bavlna ekonomický, syntetické, jemné, vlna plus a džínsy. Rýchle pranie vám umožní oprať vaše obľúbené oblečenie už za 20 minút. Užitočná funkcia odložený štartslúži na odloženie začiatku ďalšieho cyklu tak, aby bol pripravený kedykoľvek. Vďaka funkcii TimeManager® si môžete cyklus upraviť tak, aby presne zapadal do vášho časového plánu, a prádlo bude pripravené presne vtedy, kedy budete chcieť. Účinnosť prania A je pritom vždy zaručená.

Prednosťou tejto voľne stojacej práčky je aj množstevná automatika – technológia Fuzzy Logicreaguje na množstvo náplne. Každú voľbu či nastavenie uvidíte na malom praktickom LCD displeji. Výrobca myslel samozrejme aj na bezpečnosť pri praní. Práčka ELECTROLUX EWS1056EDU je vybavená detským bezpečnostným zámkom, je odolná proti kolísaniu napätia a je vybavená funkciou automatického vypnutia a opätovného spustenia, ktorá chráni pred napätím mimo stanoveného rozsahu. Ďalej je vybavená kontrolou vyvažovania náplne v bubne a ochranou proti pretečeniu, ktorá zabráni zaplaveniu vašej kúpelne v prípade poruchy. Samozrejmosťou je výber teploty a otáčiek.

Electrolux EWS1056EDU
Electrolux EWS1056EDU