Electrolux EW 7H438BC

Electrolux EW 7H438BC

Electrolux EW 7H438BC

Kód výrobku: EW7H438BC

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Electrolux EW7H438BC je sušička na bielizeň s tepelným čerpadlom. Patrí do radu sušičiek PerfectCare 700, ktoré sušia bielizeň pri takmer polovičnej teplote. Odevy tak nikdy nie sú vystavené zbytočne vysokým teplotám. 

Menej energie, viac starostlivosti

Sušička Electrolux EW7H438BCvyužíva technológiu GentleCare, ktorá obstaráva sušenie prádla pri takmer polovičnej teplote bežných sušičiek. Vaša bielizeň tak dlhšie vydrží, lebo ju nezničí vysoká teplota sušenia. 

Kratšia doba sušenia

Technológia SensiCare automaticky zmeria vlhkosť každej dávky bielizne a podľa nej upraví čas, spotrebu vody a elektrickej energie. Perfektný výsledok však zostáva zachovaný.

Efektívna cirkulácia vzduchu

Filtračný systém EcoFlow zaistí pri každom sušení účinnú a efektívnu cirkuláciuvo vnútri sušičky. Je ju možné navyše jednoducho vyčistiť.

Bielizeň sa nepokrčí

Vďaka funkcii ReversePlus sa bubon sušičky pohybuje v oboch smeroch. Tým znižuje pokrčenie odevov, ktoré poznáme z bežných sušičiek. Bielizeň je tak vždy hladká a niektoré kusy nebudú vyžadovať ani pomoc žehličky. 

Odložený štart

Funkcia odloženého štartu vám umožní nastaviť dobu začiatku sušenia presne podľa vašich predstáv. Stačí zadať čas, kedy sa sušička zapne a o zvyšok sa už nemusíte starať. 

 

 

Energetická trieda A+

Sušička Electrolux EW7H438BC je zaradená do energetickej triedy A+, takže šetrí energiu aj vaše financie, lebo pracuje vo veľmi úspornom režime. 

Electrolux EW 7H438BC
Electrolux EW 7H438BC