Electrolux ESL 7510RO

Electrolux ESL 7510RO

Electrolux ESL 7510RO

Kód výrobku: ESL7510RO

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Fotografie je ilustrativní, tento model je k dispozici bez dekoru, tedy bez krytu dvířek.

 

6 umývacích programov

Plne vstavaná umývačka riadu Electrolux ESL7510RO ponúka kapacitu 13 súprav riadu so šírkou 60 cm. Ovládanie je zabudované v hornom paneli vo vnútri umývačky a je doplnená digitálnym displejom zobrazujúci zvolený program. Svetelné kontrolky navyše informujú o nutnosti doplnenia soli a leštidla. Priebeh umývacieho cyklu môžete sledovať vďaka svetelnému lúču, ktorý je premietaný na podlahu. Umývačka má celkom 6 umývacích programov: AutoFlex 45 ° -70 ° C, Eco 50 ° C, intenzívny 70 ° C, rýchly plus 60 ° C, oplach, FlexWash.

Vynikajúce výsledky

Umývačka je doplnená systémom RealLife, ktorý sa postará o umytie každého kúsku riadu. Vďaka jedinečnému ostrekovaniu sa dostane do všetkých kútov a je jedno či je umývačka plná alebo poloprázdna alebo či je v nej drobný riad či veľké hrnce a pekáče. S výsledkom budete 100% spokojní. Naviac je horný kôš výškovo nastaviteľný a tým vám umožňuje umývať v umývačke i rozmernejšie kusy riadu, ako sú pekáče, veľké hrnce a plechy.

Flexibilné umývanie riadu

S umývačkou ESL7510RO máte možnosť umývať chúlostivý riad, ako sú krehké poháre so silne znečistenými hrncami a pekáče. Špeciálny program FlexWash totiž využíva rôzne nastavenia pre horný a spodný kôš. Výsledkom je dokonale umytý riad s rozmanitou náplňou.

Umývačka má ďalej program AutoFlex, ktorý pomocou senzorov hodnotí mieru znečistenia riadu a veľkosť náplne. Automaticky nastaví spotrebu vody, energie a dĺžku programu.

Aqua stop

Umývačka je vybavená dvojitou kontrolou proti pretečeniu. Hadica je opatrená poistkou, kedy v prípade poruchy spotrebiča uzavrie prívod vody. Ďalšia poistka je umiestnená vo vani pod spotrebičom, ktorá kontroluje hladinu vody.

Invertorový motor

Umývačka vlastní inovatívny invertorový motor, ktorý sa vyznačuje dlhou životnosťou a veľmi tichou prevádzkou. Motor je elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Spotrebič vďaka tomu dosahuje skvelých výsledkov pri minimálnej spotrebe energie.

Electrolux ESL 7510RO
Electrolux ESL 7510RO