Electrolux ESL 4575 RO

Electrolux ESL 4575 RO

Electrolux ESL 4575 RO

Kód výrobku: ESL4575RO

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Fotografie je ilustrativní, tento model je k dispozici bez dekoru, tedy bez krytu dvířek.

 

Dôkladne umytý riad

Plne vstavaná umývačka riadu Electrolux ESL4575RO udrží váš riad tak čistý ako v deň, keď ste ho kúpili. Umývačka z radu RealLife má dynamické rozprašovacie rameno, ktoré dopraví vodu do všetkých kútov spotrebiča. Sila tejto umývačky spočíva v piatich úrovniach odstrekovania s maximálnym pokrytím umývanej plochy. Vďaka umývaciemu systému RealLife dosiahnete skvelé výsledky a to pri umývaní akejkoľvek náplne. Umývačka sa nezľakne špinavých hrncov a pekáčov a zároveň je tak šetrná, že umyje bez poškodenia aj to najchúlostivejšie sklo.

Šetrné umývanie skla

Vnútri RealLife umývačky je o vaše najjemnejšie sklo skvele postarané. Sklo je starostlivo držané na mäkkých gumových špičkách SoftSpikes. To umožní umiestnenie pohárov rozdielnych veľkostí, od pohárov na šampanské až po poháre na červené víno. Ďalej sú potom nôžky pohárov istené držiakmi SoftGrips, ktoré poháre držia počas celého umývacieho cyklu a nedôjde tak k ich pádu a následnému rozbitiu. Pre naozaj dokonalý výsledok je tu špeciálny program Glasscare, ktorý poháre umýva pri teplote 45°C a oplachuje vodou teplou 60°C. Následne sú šetrne schladené.

Optimálna spotreba vody a energie

S programom AutoFlex docielite optimálnu spotreby vody a energie. Technológia pomocou senzorov diagnostikuje veľkosť náplne a mieru zašpinenia. Podľa toho automaticky nastaví spotrebu vody a energie. Výsledkom je dôkladne umytý riad.

Umývačka ESL4575RO má celkom 6 umývacích programov: AutoFlex 45° -75°C, Eco 50°C, starostlivosť o sklo 45°C, intenzívny 70°C, rýchly plus 60°C, oplach a 4 teploty. So spotrebou 9.9 l vody a 0.7 kWh energie ponúka umývačka kapacitu pre 9 sád riadu a šírku 45 cm. K dispozícii máte funkciu odložený štart až o 24 hodín a nastaviteľný horný kôš aj vtedy, ak je už plný riadu. Ovládací panel, ktorý je v hornej lište umývačky má svetelné kontrolky, ktoré vždy informujú, ak je potrebné doplniť soľ alebo leštidlo.

Invertorový motor 

Umývačka je vybavená inovatívnym invertorovým motorom, ktorý sa vyznačuje dlhou životnosťou a veľmi tichou prevádzkou. Motor je elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Spotrebič vďaka tomu dosahuje skvelé výsledky pri minimálnej spotrebe energie.

Aqua Stop

Spotrebič je chránený proti poškodeniu vodou a to hneď dvojakou kontrolou. Napúšťacia hadica má bezpečnostnú poistku, ktorá okamžite uzavrie prívod vody prúdiaci dovnútra spotrebiča v prípade, že dôjde k zdvihnutiu hladiny vo vani pod umývačkou. Tam situáciu kontroluje špeciálny plavák, ktorý vysiela signál poistke v napúšťacej hadici.

Electrolux ESL 4575 RO
Electrolux ESL 4575 RO
Electrolux ESL 4575 RO
Electrolux ESL 4575 RO