ELECTROLUX ESL 4500 LO

ELECTROLUX ESL 4500 LO

ELECTROLUX ESL 4500 LO

Kód výrobku: ESL4500LO

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Fotografia je ilustratívna, tento model je k dispozícii bez dekoru, teda bez krytu dvierok.

Energetická trieda A+

Umývačka riadu Electrolux ESL 4500 LO sa postará o váš špinavý riad. Úzke prevedenie pre vstavanie výborne padne do vašej kuchyne a pojme až 9 sád riadu. Pracuje v energetickej triede A+, ktorá značí úspornú prevádzku a šetrnosť k vašim financiám. Vďaka bielemu designu a plne integrovanému ovládaniu ju ľahko doladíte k ďalším kuchynským spotrebičom.

 

Odložený štart

Z ponuky umývacích programov si vždy vyberiete. K dispozícii vám je celkom 5 funkcií vrátane intenzívneho a extra rýchleho umývania. Ešte úspornejšie umývanie potom zaistí prídavná funkcia EnergySaver, ktorá znižuje spotrebu až o 25%. Staňte sa pánom svojho času vďaka režimu Odložený štart. Ten vám umožní naplniť umývačku dopredu a nastaviť automatické spúštanie o 1 - 24 hodín skôr.

  • Eco 50°C
  • Intenzivní 70°C
  • Rychlý plus 60°C-65°C
  • Auto 45°C-70°C
  • Predumytie

 

 

 

Výškovo nastaviteľný koš

Vnútorný priestor umývačky je vybavený dvomi mycími košmi. Horný kôš je nastaviteľný a obsahuje skladacie poličky na šálky. V dolnom koši nájdete košik na príbory a poličky na taniere. Absolutný prehľad o stave umývania a bezproblémovej prevádzke umývačky indikujú svetelné ukazatele na podlahe.

ELECTROLUX ESL 4500 LO
ELECTROLUX ESL 4500 LO