ELECTROLUX EOB 6631BOX

ELECTROLUX EOB 6631BOX

ELECTROLUX EOB 6631BOX

Kód výrobku: EOB6631BOX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Parná trúba ELECTROLUX EOB 6631BOX

Kvalitný spotrebič, ktorý vám pomôže pri príprave pokrmov a zaistí, že sa z varenia stane koníček, na ktorý sa budete vždy len tešiť, je základ každej domácnosti. Jedným z týchto pomocníkov je parná trúba ELECTROLUX EOB 6631BOX. Jedná sa o moderný spotrebič, ktorý sa pýši skvelým designom, vďaka ktorému sa skvelo hodí do každej štýlovej kuchyne, a naviac jej dodá osobitný štýl. Kombinuje v sebe teplovzdušné varenievarenie v pare, takže môžete svoju rodinu či hosťov potešiť chutným a zdravým jedlom, na ktoré budú spomínať ešte veľmi dlho.

 Praktická pečiaca sonda

K parnej trúbe ELECTROLUX obdržíte praktickú pečiacu sondu, vďaka ktorej bude varenie ešte jednoduchšiepokrmy omnoho chutnejšie. Jedná sa o nenahraditeľného pomocníka, ktorý vám ponúka virtuálny pohľad dovnútra pripravovaného pokrmu. Vďaka tomu budete môcť priebežne kontrolovať priebeh pečenia. Naviac vás upozorní, keď je jedlo hotové.

 Rovnomerná príprava

U starších spotrebičov sa môžete často stretnúť s tou nepríjemnou situáciou, kedy polka pokrmu je už skoro spálená, ale tá druhá je surová. Jediným riešením tejto situácie je neustále otáčanie plechu, čo predlžuje celú prípravu a predovšetkým vám to znepríjemňuje varenie. Samozrejme, vďaka systému ohrevu UltraFanPlus sa vám toto už nikdy nestane. Jedná sa o vylepšenie, ktoré sa vyznačuje extra veľkým ventilátorom a špeciálnym vedením vzduchu. Vďaka tomu budú pokrmy pripravované rovnomerne nezávisle na tom, v akom rohu sa nachádza.

 Jednoduché a intuitívne ovládanie

Máte strach zaobstarať si do novej domácnosti nový spotrebič, pretože nechcete stráviť celý deň s nosom zaboreným do návodu? Verte, že toho sa s parnou trúbou ELECTROLUX báť nemusíte. Jednoduché varenie je zaistené vďaka prehľadnému LED displeju, na ktorom si nastavíte dĺžku programu, dokonca i čas spustenia a konca. Teplotu a druh ohrevu si zvolíte pomocou zasunovacích gombíkov, na ktoré stačí trochu pritlačiť a ukážu sa vám v celej svojej paráde.

 Pizza ako z Talianska

Na svete existuje len málo ľudí, ktorí nemajú radi pizzu. Túto pochúťku si môžete kúpiť skoro na každom rohu, alebo môžete využiť donáškovú službu a vychutnať si ju v pohodlí domova. Samozrejme, veľké dilema nastáva vo chvíli, kedy sa musí celá rodina zhodnúť na tom, aké ingrediencie vlastne chcú. Našťastie si vďaka parnej trúbe budete môcť urobiť každý svoju. Disponuje totiž špeciálnou funkciou pre pečenie tohto pokrmu, ktorá zaistí chrumkavý spodok a lahodnú hornú vrstvu.

 Jednoduché čistenie dvierok

Dokonalo vyčistiť dvierka trúby je občas naozaj veľká výzva. U konkurenčných spotrebičov musíte použiť skoro všetko náradie, ktoré doma nájdete a ani to vám nezaručí pozitívne výsledky. S tým bude odteraz koniec. Parná trúba ELECTROLUX je vybavená sklenenými dvierkami, ktoré sa ľahko čistia a pokiaľ ich budete chcieť vybrať, zvládnete to behom chvíle, a to bez akejkoľvek pomoci.

ELECTROLUX EOB 6631BOX
ELECTROLUX EOB 6631BOX
ELECTROLUX EOB 6631BOX
ELECTROLUX EOB 6631BOX
ELECTROLUX EOB 6631BOX
ELECTROLUX EOB 6631BOX