Menu
Menu

ELECTROLUX EOB 43430OX

ELECTROLUX EOB 43430OX

ELECTROLUX EOB 43430OX

Kód výrobku: EOB43430OX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3

Tepelne izolovaná dvierka

Elegantná vstavaná rúra Electrolux EOB43430OX má veľký vnútorný priestor 74 litrov, takže už nebude problém pripraviť naozaj veľkú hostinu. Elektronické funkcie sa postarajú o to, aby vaše pečenie bolo jednoduché a prehľadné. Po uplynutí doby pečenia zaznie akustický signál, nechýba minútka alebo displej informujúci o čase. Vďaka skvelej izolácii zostávajú dvierka chladné.Nikdy neprekročia teplotu v miestnosti o viac ako 20 °C, takže sú na dotyk bezpečné a vaše deti sa o ne nepopália.

 

Vel'ký ventilátor

So systémom UltraFan Plus, ktorý sa vyznačuje extra veľkým ventilátorom a špeciálnym vedením vzduchu, sa budú jedlá pripravovať dokonale rovnomerne bez ohľadu na ich umiestnenie v rúre. Môžete tak piecť až na troch úrovniach naraz.

Teleskopické výsuvy

Na pohodlnejšiu obsluhu a manipuláciu s pokrmom môžete využiť teleskopické výsuvy. Táto rúra je vybavená dvojokruhovým grilom, ktorý je pri grilovaní vašich jedál rýchly a zároveň účinný. Spolu s báječnou kôrkou budú vaše pokrmy tiež upečené nádherne dozlatista. Tento dvojokruhový gril sa tiež skvele hodí na grilovanie menších jedál.

Funkcie rúry: Ventilátor s grilom (infrapečenie), Spodný ohrev, kruhové teleso + ventilátor, vrchný ohrev, Horný + spodný ohrev, vrchný ohrev + gril, Gril, svetlo, Ventilátor s grilom (infrapečenie) + spodný ohrev.

ELECTROLUX EOB 43430OX
ELECTROLUX EOB 43430OX
ELECTROLUX EOB 43430OX
ELECTROLUX EOB 43430OX
ELECTROLUX EOB 43430OX