Menu
Menu

Electrolux EOA45551OX

Electrolux EOA45551OX

Electrolux EOA45551OX

Kód výrobku: EOA45551OX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Vstavaná rúra Electrolux EOA45551OX s veľkým vnútorným priestorom 71 litrov, úpravou proti odtlačkom prstov alebo tiež mäsovou sondou pre dokonalú prípravu pokrmov. Nechýba ani minútka, akustický signál alebo automatické vypnutie. Nemenej dôležitá spotreba sa pohybuje v energetickej triede A.

Rovnaký náhľad ako majú profesionálny šéfkuchári, len ďaleko jednoduchšie. Najlepším spôsobom, ako určiť, kedy Vaša jedlo dosiahlo správnej teploty, je použiť pečiacu sondu - tak to robia profesionáli. Vďaka našej pečiacej sonde môžete ísť ešte o krok ďalej. Napríklad, pri príprave mäsa môžete zvoliť nastavenie "neprepečené", "stredne prepečené" alebo "dobre prepečené" a sonda vás upozorní, keď je pokrm hotový, a potom vypne rúru.

U tejto rúry nezáleží na tom, kam pokrm umiestnite. Extra veľký ventilátor s novým spôsobom vedenia vzduchu zaisťuje dokonalúprípravu jedál, kamkoľvek ho v rúre umiestnite. Vďaka tomu je všetko obzvlášť jednoduché, keď naozaj potrebujete využiť každý centimeter miesta.

Priama kontrola vďaka otočným gombíkoma voľbe spustenia a konca prípravy jedál. Vďaka tomuto rozhraniu máte priamu kontrolu nad prípravou všetkých Vašich obľúbených jedál. Pomocou tlačidiel vyberte spustenie a koniec spolu s dĺžkou prípravy jedál. Otočte zasunovacími gombíky a vyberte teplotu alebo zapnite jeden z mnohých režimov prípravy jedál. LED obrazovkazobrazí Vami zvolené nastavenie. A keď je rúra vypnutá, zobrazuje aktuálny čas.

Rúra, ktorá Vám pomáha pri jej čistení. Po rušnom týždni varenia pre plnú domácnosť by sme všetci ocenili pomocnú ruku pri čistení rúry. A čo takto, keby Vám pomohla samotná rúra? Inteligentný katalytický povlak tejto rúry absorbuje tuky a ostatné zvyšky jedál. Keď sa potom zahreje na 220° C, zoxiduje ich.

Vždy hladké a tiché zatváranie. Varenie nie je vždy pohodová záležitosť v rukavičkách. Aj keď ste ale v zhone a pobehujete okolo, aby ste všetko stihli včas, táto rúra sa stále zatvára hladko a ticho. A to vďaka funkcii tlmeného dovierania, ktorá šetrne doviera otvorené dvierka.

Funkcie rúry pre pečenie: ventilátor + svetlo, ventilátor + kruhové výhrevné teleso, ventilátor + kruhové výhrevné teleso + spodný ohrev, ventilátor + horný ohrev + gril, gril, svetlo, horný + spodný ohrev, vrchný ohrev + gril a spodný ohrev.

  • zasúvacie tlačidla
  • časovač
  • ľahké čístenie, lesklý smalt
  • mäsová sonda
Electrolux EOA45551OX
Electrolux EOA45551OX
Electrolux EOA45551OX
Electrolux EOA45551OX
Electrolux EOA45551OX