ELECTROLUX EOA 45651 OX

ELECTROLUX EOA 45651 OX

ELECTROLUX EOA 45651 OX

Kód výrobku: EOA45651OX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
3
Skladom

Kvalitná rúra je nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne. Ak však pečiete častejšie, iste uvítate bohatšiu výbavu a vyšší komfort pri pečení, ktorý vám ponúkne vstavaná rúra Electrolux EOA 45651 OX. Okrem množstva funkcií pečenia, medzi ktorými nechýba ani gril alebo teplovzdušné pečenie, v nej objavíte napríklad aj teplotnú sondu alebo ďalšie prídavné funkcie, ktoré vám značne uľahčia a spríjemnia jej obsluhu. K tomu všetkému sa navyše radí do úspornej energetickej triedy A, ktorá vám zaručuje nízku spotrebu.

Staršie rúry často pečú nerovnomerne, takže zatiaľ čo sa časť pokrmu pripaľuje, iná časť je ešte surová. Vďaka systému UltraFanPlus, ktorým je táto rúra vybavená je tomuto koniec. Veľký ventilátor a systém vedenia vzduchu zaručujú rovnakú teplotu vo všetkých kútoch rúry. Jedlo sa bude prepekať rovnomerne a vy tak dosiahnete perfektný výsledok. Vďaka tomu tiež môžete piecť až na 3 pečiacich úrovniach naraz. Zároveň tak môžete pripravovať rôzne druhy jedál, napríklad mäso a zemiaky. Ušetríte svoj čas aj spotrebovanú energiu. Funkcia rýchleho zahriatia rúry vám umožní rýchlejšie dosiahnuť požadovanú teplotu. Nemusíte tak čakať, než sa rúra rozpáli a ihneď môžete piecť.

Profesionálne výsledky nielen pri pečení mäsa dosiahnete vďaka teplotnej sonde. Tá pracuje ako teplomer, jednoducho ju zasuniete do stredu pripravovaného pokrmu a nastavíte požadovanú teplotu. Po dosiahnutí tejto teploty sonda rúru vypne a upozorní vás na hotový pokrm. Vaše pečienky tak budú vždy šťavnaté. Medzi 8  programami na pečenie si iste vyberiete ten najvhodnejší. Počas teplovzdušného pečenia sa vzduch vo vnútri rúry neustále pohybuje. Pri neopatrnom otvorení dvierok potom môže rýchlo uniknúť a popáliť vás. Preto rúra Electrolux EOA 45651 OX pri každom otvorení dvierok sama zastaví vetrák. Naviac tiež vždy, keď otvoríte dvere, automaticky zapne osvetlenie. Manipulácia s plechmi tak bude oveľa pohodlnejšia. Indikátory zvyškového tepla vás potom upozornia na stále horúcu rúru.

Čistenie rúry môže byť veľmi namáhavá a zdĺhavá činnosť. Rúra Electrolux EOA 45651 OX je však vybavená katalytickým povrchom, ktorý absorbuje mastnotu a uľahčuje tak jej čistenie. Dvierka z trojitého skla sú tiež ľahko čistetelné, nerezový povrch je navyše vybavený úpravou proti odtlačkom prstov. Kvalitný a prehľadný LED displejspoločne so zasúvateľnými gombíkmi zaisťuje jednoduchú obsluhu. Chladiaci ventilátor ochladzuje elektronické komponenty a tým ich chráni pred poškodením. Samozrejmosťou je detská poistka, ktorá zabraňuje nechcenému spusteniu rúry deťmi. Súčasťou výbavy je aj rošt a dva plechy.

Funkcie rúry:

  • Spodný ohrev
  • Ventilátor+svetlo
  • Gril
  • Gril + horný ohrev + ventilátor
  • Gril + horný ohrev + ventilátor
  • Kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor
  • Kruhové teleso + ventilátor
  • Horný + spodný ohrev
ELECTROLUX EOA 45651 OX
ELECTROLUX EOA 45651 OX
ELECTROLUX EOA 45651 OX
ELECTROLUX EOA 45651 OX