Electrolux EN2900ADW

Electrolux EN2900ADW

Electrolux EN2900ADW

Kód výrobku: EN2900ADW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Kombinovaná chladnička Electrolux EN2900ADW poskytne ideálne podmienky na skladovanie potravín. Vďaka technológii SpacePlus ponúka maximálnu vnútornú kapacitu pri štandardných kuchynských rozmeroch. Celkový použiteľný objem chladničky je 269 litrov a uskladní aj týždenné zásoby pre celú rodinu. Veľmi úsporná prevádzka značí zaradenie v energetickej triede A+. Chladnička je rozdelená na dve časti so samostatnými dverami.

Chladiaci priestor s kapacitou 208 litrov je zasadený do hornej časti chladničky. Vďaka 2 výškovo nastaviteľným poličkám z bezpečnostného skla, držiaka na fľaše a špeciálnym priehradkám s reguláciou vlhkosti si v chladničke môžete všetko prehľadne usporiadať a mať tak to najdôležitejšie vždy po ruke. K uloženiu vysokých nádob poslúžia police vo dverách. Chladnička je osvetlená pomocou LED diód a vybavená funkciou automatického odmrazovania. V spodnej časti nájdete štvorhviezdičkový mraziak s úžitkovým objemom 61 l a 2 priehľadnými zásuvkami. V prípade náhlej poruchy udrží potraviny v bezpečnej teplote až na ďalších 20 hodín.

Jednoduchý design, biela farba a zameniteľné dverové zámky robia z chladničky vhodný spotrebič do každej domácnosti. Veľmi tichá prevádzka do 40 dB vás nebude rušiť pri každodenných činnostiach v kuchyni.

Electrolux EN2900ADW
Electrolux EN2900ADW