Electrolux EN2400AOX

Electrolux EN2400AOX

Electrolux EN2400AOX

Kód výrobku: EN2400AOX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky

Najpredávanejšie Chladničky

1
Skladom
2
3
Skladom

Kombinovaná chladnička Electrolux EN2400AOX poskytne vaším potravinám ideálnu starostlivosť, dostatok priestoru a možnosť prehľadného skladovania. Napriek štandardným rozmerom ponúka celkovú kapacitu 225 litrov. Chladničku SpacePlus pohodlne umiestnite v menších kuchyniach a zároveň v nej uskladníte potraviny pre celú rodinu. Práca v energetickej triede A+ značí úsporu financií za elektrinu a šetrnosť k životnému prostrediu. Klasický nerezový dizajn dokonale splynie s kuchynským prostredím.

Chladiaci priestor s kapacitou 164 litrov je vybavený 2 sklenenými policami, praktickým držiakom na fľaše a 2 zásuvky polovičnej šírky na ovocie a zeleninu, v ktorých je udržiavaná ideálna teplota a vlhkosť, čo prispieva k dlhodobejšej čerstvosti a chrumkavosti. Úložný priestor je ďalej rozšírený 3 dvernými policami. Chladnička Electrolux je vybavená LED osvetlením a automatickým odmrazovaním, ktoré zaisťuje bezpečný chod chladničky s minimálnymi nákladami na energiu.

kombinovaná chladnička Electrolux EN2400AOX

V mrazničke nájdete 2 hlboké zásuvky z priehľadného plastu. Celkom máte k dispozícii 61 litrov mraziaceho priestoru. Vďaka funkcii FastFreeze dôjde k okamžitému zmrazeniu čerstvých potravín ihneď po uložení a zároveň sú zachované všetky vitamíny, textúra, chuť i nutričné hodnoty.

Electrolux EN2400AOX
Electrolux EN2400AOX
Electrolux EN2400AOX
Electrolux EN2400AOX