Menu
Menu

ELECTROLUX EKC 6450AOX

ELECTROLUX EKC 6450AOX

ELECTROLUX EKC 6450AOX

Kód výrobku: EKC6450AOX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Sporáky

Najpredávanejšie Sporáky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Voľne stojaci elektrický sporák ELECTROLUX EKC 6450AOX so šírkou 60 cm je skvelým pomocníkom pre prípravu akéhokoľvek jedla. Sklokeramická doska a bohato vybavená rúra umožnia rýchle a prehľadné varenie a pečenie. Vďaka svojej nízkej spotrebe patrí do energetickej triedy A. Ovládanie je veľmi jednoduché pomocou zasúvateľných gombíkov či pomocou tlačidiel a displeja umožňujúcich nastavenie hodín, minútky či nastavenie doby pečenia a času vypnutia spotrebiča.

Sklokeramická doska disponuje 4 Hilight varnými zónami, ktoré sa počas chvíľky zohrejú. Vďaka svojmu hladkému povrchu je jej čistenie veľmi ľahké. Nechýbajú tu ani indikátory zvyškového tepla, ktoré vás upozornia, či je zóna ešte horúca. Predídete tak nechceným popáleninám pri čistení alebo môžete využiť teplo na ohrievanie pokrmov bez spotreby energie.


Multifunkčná rúra s objemom 72 litrov je vybavená množstvom funkcií pre pohodlnú prípravu všetkých druhov jedál. Nechýba ani obľúbený gril, s ktorým vždy pripravíte to najlahodnejšie mäso. Vonkajšia strana dverí je stále chladná, čo vám zaistí bezpečnú manipuláciu so sporákom bez zbytočných popálenín. Navyše možno sklo dvierok úplne vybrať a tým vám uľahčí čistenie. V spodnej časti sa nachádza praktická zásuvka na skladovanie plechov či iného riadu. Súčasťou sporáka je 1 chrómovaný rošt a 1 kombinovaný smaltovaný plech, vďaka ktorému získate maximum miesta pre prípravu väčších pokrmov.

Funkcie rúry

Pravý teplý vzduch

Konvenčný ohrev

Príprava pizze

Turbo gril

Veľkoplošný gril

Sušenie

Rozmrazovanie

Osvetlenie rúry

ELECTROLUX EKC 6450AOX
ELECTROLUX EKC 6450AOX
ELECTROLUX EKC 6450AOX
ELECTROLUX EKC 6450AOX
ELECTROLUX EKC 6450AOX