Electrolux EJ 11800 AW

Electrolux EJ 11800 AW

Electrolux EJ 11800 AW

Kód výrobku: EJ11800AW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky

Najpredávanejšie Chladničky

1
Skladom
2
3

Kombinovaná chladnička Electrolux EJ 11800 AW

Kombinovaná chladnička Electrolux EJ 11800 AW sa hodí do menších priestorov, kde nebude prekážať. Aj cez svoje kompaktné rozmery v nej nájdete dostatok priestoru = 132 litrov chladiaca časť a 41 litrov mraziacu časť. Vnútri je pre väčšiu prehľadnosť vybavená 3 sklenenými poličkami s lištou, 1 priehľadnou plastovou zásuvkou a 1 drôtenou poličkou v mrazničke.
Doprajte svojim potravinám prvotriednu starostlivosť aj v menších priestoroch.

 Nízka hlučnosť

Napriek svojmu mraziacemu a chladiacemu výkonu je kombinovaná chladnička takmer bezhlučná = 40dB. Vďaka tomu ju budete môcť umiestniť aj do kuchyne prepojenú s obývacou izbou či do blízkosti spálne, dokonca vás nebude rušiť ani v prípade, kedy budete spať v rovnakej miestnosti.

 Automatické odmrazovanie

Funkcia automatického odmrazovania vám ušetrí veľa drahocennému časua energie. Už nikdy nebudete musieť tráviť čistením chladničkydlhé hodiny, zvládne to samaa vy si budete môcť užiť svoj voľný časnejako príjemnejšie.

Energetická trieda A+

Vďaka tomu, že sa kombinovaná chladnička Electrolux EJ 11800 AW radí do úspornej energetickej triedy A +, budú vaše účty za energie citeľne nižšie. Naviac je aj šetrnejšia k životnému prostrediu. Takže teraz môžete kvalitne skladovať potraviny a zároveň šetriť vašu peňaženku aj životné prostredie.​

 

 

Electrolux EJ 11800 AW
Electrolux EJ 11800 AW
Electrolux EJ 11800 AW