Electrolux EEWA7810

Electrolux EEWA7810

Electrolux EEWA7810

Kód výrobku: EEWA7810

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príprava nápojov

Najpredávanejšie Príprava nápojov

1
2
Skladom
3
Skladom

Inteligentná kanvica plná vymožeností 

Inteligentná rýchlovarná kanvica Electrolux EEWA7810 v tmavo šedej farbe vám ponúkne oveľa viac než očakávate. Na prvý pohľad vás určite zaujme jej moderný dizajn s ochranou proti preliatiu, vďaka ktorému sa nemusíte obávať mokrej kuchynskej linky. Medzi prednosti spotrebiče patrí veľká kapacita 1,7 litra a príkon s veľkosťou 2400 Wpre rýchly ohrev vody. K dispozícii je päť predvolieb teploty: 80° C pre zelený čaj, 85° C pre biely čaj, 90° C pre čaj oolong, 95° C pre bielu kávu a 100° C pre čierny a bylinkový čaj a tiež instantnú ovsenú kašu alebo rezance. Nastavenú teplotu možno pomocou príslušného tlačidla udržať po dobu 30 minút, takže si môžete vychutnať hneď niekoľko šálok teplého čaju po sebe. 

Kanvica radu Expressionist Collection je opatrená LCD displejom, kde je v reálnom čase zobrazený ukazovateľ teploty pri varení. Displej je vďaka technológii LCD HighContrast™ s modrým podsvietením ľahko čitateľný, takže budete mať o príprave vášho horúceho nápoja perfektný prehľad. Spotrebič sa môže chváliť aj funkciou OneCup Turbo pre extrémne rýchly ohrev menšieho množstva vody. Vďaka tejto vymoženosti budete mať 200 ml vody pripravených za menej ako 60 sekúnd

 

 

 

Doprajte si komfort a bezpečnosť 

Ľahkú manipuláciu umožňuje ergonomická rukoväť a vypínač pre otváranie veka jednou rukou umiestnený na hornej časti kanvice. Komfort zabezpečuje aj bezšnúrový podstavec s otáčaním o 360°, vďaka ktorému je možné kanvicu položiť späť pod akýmkoľvek uhlom bez ohľadu na to, či ste pravák, alebo ľavák. Rýchlovarná kanvica je navyše vybavená odnímateľným filtrom vodného kameňa, ktorý zabráni tomu, aby sa usadeniny vyliali do pohára. Samozrejmosťou je integrovaná ochrana proti vyvarení s funkciou automatického vypnutia pre prípad, keď v kanvici už nie je žiadna voda. Vďaka technológii ochrany Boil-Dry sa spotrebič automaticky vypne aj v prípade, keď sa varí voda a keď vyberiete kanvicu z varnej stanice. 

 

Electrolux EEWA7810
Electrolux EEWA7810
Electrolux EEWA7810
Electrolux EEWA7810
Electrolux EEWA7810
Electrolux EEWA7810
Electrolux EEWA7810