Electrolux EDH 3684PDE

Electrolux EDH 3684PDE

Electrolux EDH 3684PDE

Kód výrobku: EDH3684PDE

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom EDH 3684 PDE od spoľahlivého výrobcu domácich spotrebičov Electrolux sa skvele postará o vypranú bielizeň aj mnohočlenným rodinám. Kapacita bubna 8 kg postačí na celú náplň práčky. Toto veľkokapacitné zariadenie je vybavené mnohými inovatívnymi technológiami, ktoré majú za úlohu zjednodušiť vám prácu. Sušička vďaka použitiu tepelného čerpadla suší za nižších teplôt, takže sa radí do energeticky úspornej triedy A+, čo znamená, že jej používanie nezasiahne rodinný rozpočet. Jedná sa o voľne stojaci spotrebič v elegantnej bielej farbe, ktorého 4 nastaviteľné nožičky a zameniteľné otváranie dvierok uľahčujú umiestnenie v miestnosti.

Sušička je vybavená senzormi, ktoré snímajú vlhkosť tkaniny, a na základe toho upravujú potrebnú dĺžku sušenia. Ponúka rad programov pre bavlnu aj syntetiku. Ak žehlenie nepatrí medzi vaše obľúbené aktivity, iste oceníte predĺženú fázu proti pokrčeniu, ktorá zabezpečí, aby s oblečením po vybratí nebolo príliš práce. Sušička tiež zaraďuje do cyklov spätný chod, čo zabraňuje zamotaniu a ďalšiemu pokrčeniu bielizne. Funkcia odloženého štartu umožňuje načasovať sušiaci program podľa vašich možností, a naplánovať si deň, ako sa vám hodí. Rozebehnutý program možno počas sušenia zastaviť, keď si potrebujete odskočiť, a potom opäť spustiť, pričom všetky nastavenia zostanú zachované. Sušička ukazuje aj čas, a je vybavená praktickým budíkom, ktorý vás upozorní na koniec programu vami voliteľným zvukovým signálom.

Ovládanie pomocou displeja NF digit time je jednoduché a efektívne. Všetko intuitívne nastavíte kombináciou elektronického tlačidla a otočného voliča. Sušička s užívateľom komunikuje a pomocou LED indikátorov informuje o stave kondenzácie, nádrže a filtra. Ku kladným vlastnostiam tohto spotrebiča patrí tiež nízka hlučnosť, ktorá vám umožní pri prevádzke pokojne spať vo vedľajšej miestnosti. Okrem moderných funkcií sa sušička Electrolux EDH 3684 PDE môže pochváliť aj pekným, moderným dizajnom. Sušička vlastné nádržku na kondenzovanú vodu. Súčasťou sušičky nie je odtoková hadica.

Electrolux EDH 3684PDE
Electrolux EDH 3684PDE