Electrolux EAL 6140 WOU

Electrolux EAL 6140 WOU

Electrolux EAL 6140 WOU

Kód výrobku: EAL6140WOU

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky

Najpredávanejšie Chladničky

1
Skladom
2
3
Skladom

Americká chladnička Electrolux EAL 6140 WOU

Hľadáte chytrého pomocníka, ktorý vašim potravinám poskytne prvotriednu starostlivosť, a zároveň v ňom nájdete dostatok priestoru? Americká chladnička Electrolux EAL 6140 WOU je ideálna voľba. Pýši sa celkovou kapacitou 549 litrov = 179 litrov mraziaca časť a 370 litrov chladiaca časť. Vďaka tomuto veľkému priestoru je ideálnym riešením pre väčšie rodiny.
Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Všetko riadite jednoduchým dotykom prstov na plne elektronickom displeji. Chladenie TwinTech zaisťuje, že vďaka nemu budete môcť nastaviť rozdielne teploty v chladiacej a mraziacej časti.
Určite ďalšie veľké plus od vás chladnička dostane za jej vzhľad. Už na prvý pohľad sa do nej zamiluje. Je vybavená dvierkami s nerezovým vzhľadom, takže ešte viac zdôrazní ladnosť vašej kuchyne. Povrch elektronických ovládačov je v jednej rovine s povrchom, takže nikde nič netrčí a neprebýva.

 Chladené nápoje s ľadom

Ste milovníci večierkov, rodinných osláv, alebo len hľadáte šikovné riešenie, ako sa ochladiť v horúcich letných dňoch? Či tak, alebo onak Americká chladnička Electrolux má riešenie. Je vybavená plne integrovaným dávkovačom ľadu, ktorý zvládne vyrobiť až 120 kociek za 24 hodín, a chladenej, filtrovanej vody, ktorá príde na chuť každému. Už nebudete musieť zaberať miesto v chladničke zle uchopiteľnými plastovými nádobami.

 LED osvetlenie

Či už niečo hľadáte, vybaľujete nákup, alebo ste sa vydali na nočný výlet, potrebujete, aby vo vašej chladničke bolo dokonalé svetlo, vďaka ktorému budete mať dokonalý prehľad, kde čo je. Nové LED osvetleniesa o to postará. Dokonale ožiari vnútro chladničky, bez toho, aby vás oslňovalo, takže vždy všetko bez problému nájdete. Navyše sa pýši tým, že dokáže svoju prácu plniť po celú dobu životnosti spotrebiča. Vďaka tomu nebudete musieť kupovať a utrácať peniaze za náhradnú.

 

 Vždy ideálne podmienky pre skladovanie potravín

Rýchle chladenie

Táto funkcia sa nachádza v chladničkea jedná sa o to, že novo vložené potraviny sú rýchlo schladenéa tie už uložené nestratia svoju teplotu. Vďaka tomu môžete bez problému nechať dvere chladničky otvorené po celú dobu, čo budete vybaľovať nákup, a nehrozí, že by sa to negatívne podpísalo na kvalite uloženého jedla.

 Rýchle zmrazenie

Ide o rovnaký princíp ako rýchle chladenie, len s tým rozdielom, že táto funkcia sa nachádza v mraziacej časti. Teplota tu je znížená na čo najnižšiu možnú úroveň, takže novo vložené potraviny sú okamžite zmrazené a u tých už uložených nedôjde k roztopeniu. Vďaka tomu si zachovajú svoju chuť a čerstvosť na ešte dlhšiu dobu.

 

Electrolux EAL 6140 WOU
Electrolux EAL 6140 WOU
Electrolux EAL 6140 WOU
Electrolux EAL 6140 WOU
Electrolux EAL 6140 WOU
Electrolux EAL 6140 WOU
Electrolux EAL 6140 WOU