E-Blue Mazer R, zelená ROZBALENÉ

E-Blue Mazer R, zelená ROZBALENÉ

E-Blue Mazer R, zelená ROZBALENÉ

Kód výrobku: EMS124GR_ZT01

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné myši

Najpredávanejšie Herné myši

1
2
Skladom
3
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – vybalené/vyskúšané.

Spoločnosť E-BLUE, ktorá sa špecializuje na dizajnové herné doplnky, prináša na náš trh jedinečnú hernú myš E-BLUE Mazer R. Myš je modelovaná v tvare ˝krídla lietadla˝ s prominentnou ľavou a predĺženou pravou stranou, ktoré prakticky maskujú oporu pre palec a malíček. Konštrukcia myši neplní však len estetický účel – jej ergonomický design z nej robí perfektnú, presnú hernú myš pre pravákov. K futuristickému vzhľadu tejto myšky prispievajú fascinujíce LED efekty. Vnútri myši je integrované červené a modré svetlo, ktorých kombináciou sa vytvára tyrkysovo-fialové osvetlenie.

Pre každú hernú myš je nutnosťou vysoko výkonný herný čip, v prípade Mazer R ide o herný čip AVAGO 5050. Herné produkty E-BLUE sú vyvíjané na základe spolupráce s profesionálnymi hráčmi, čo znamená, že užívateľom prinášajú všetky dôležité funkcie a vlastnosti profesionálnych herných produktov. Vďaka mikrospínačom môžete aktivovať funkcie ľahko a rýchlo aj počas vyčerpávajúcej hry. K dispozícii sú 4 úrovne DPI (600/1200/1800/2400), ktoré je možné nastaviť podľa potrieb jednotlivých hráčov. Plynulosť pri hraní vám zaručí špeciálny protišmykový povrch tejto myšky.

Pripojenie myši E-BLUE Mazer R vykonáte ľahko pomocou USB 2.0a môžete ju začať okamžite používať bez toho, aby ste museli inštalovať akýkoľvek software. Takmer dvojmetrový 3D kábel zabezpečí dostatok priestoru pre pohyb pri hraní a vďaka špeciálnemu vzoru kompozitného multi-vlákna, z ktorého je vyrobený, nestráca svoju flexibilitu a je chránený proti zlomeniu o hranu stola.

Myš E-BLUE Mazer Rsa orientuje na bežných hráčov, nešpecializuje sa na určitý herný žáner. Nájdete na nej šesť tlačidiel, pravé, ľavé, rolovacie koliečko, menič DPI a dve tlačidlá, ktoré si užívateľ môže prispôsobiť. Vďaka tomu môže poslúžiť pre všetky typy hier, a to aj začínajúcim a občasným hráčom, pri zachovaní výborných herných vlastností. Ide o skutočne štýlové počítačové doplnky najvyššej kvality za veľmi príjemnú cenu.

E-Blue Mazer R, zelená ROZBALENÉ
E-Blue Mazer R, zelená ROZBALENÉ
E-Blue Mazer R, zelená ROZBALENÉ