E-blue Cobra Commander YCEBUG78BU

E-blue Cobra Commander YCEBUG78BU

E-blue Cobra Commander YCEBUG78BU

Kód výrobku: YCEBUG78BU

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Herné klávesnice

Najpredávanejšie Herné klávesnice

1
Herný set Marvo CM370 27,62
26,79
Skladom
2
Skladom
3
Herný set Marvo KM400+G1
16,00
Skladom

Klávesnica Cobra Commander od firmy E-Blue je zacielená predovšetkým na hráčov počítačových hier a podriadila im tak väčšinu svojich funkcií aj štýlový vzhľad. Dizajn klávesnice jednoznačne na prvý pohľad upúta pozornosť okolia a perfektne sa bude vynímať vedľa vášho moderného stroja. Máte na výber z troch nastaviteľných farieb podsvietenia a zároveň môžete upraviť aj jeho intenzitu.

Profesionální konstrukce

Pri dlhodobom hraní príde vhod ergonomická podložka na zápästie. Všetky klávesy sú laserovo upravené, čo zaručuje ich čitateľnosť aj po dlhej dobe používania. Výrobca navyše sľubuje životnosť klávesnice viac ako 10 miliónov stlačení. Pre rýchle ovládanie multimediálnych programov ponúka klávesnica 12 špeciálnych funkčných kláves, ktorými môžete priamo ovládať napríklad hudobný prehrávač. Samozrejmosťou u hernej klávesnice je potom možnosť uzamknúť klávesu Win.

Klávesnica má dve úrovne nastavenia stojanu. Môžete si tak klávesnicu nastaviť do požadovaného uhlu. Vďaka odvodovým kanálikom je potom klávesnica odolná proti náhodnému poliatiu. Pripojenie klávesnice prebieha cez opletený kábel zakončený USB konektorom.