Dyson DC37c Allergy ERP

Dyson DC37c Allergy ERP

Dyson DC37c Allergy ERP

Kód výrobku: DC37

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Podlahový vysávač DC37c Allergy ERP od britskej spoločnosti Dyson účinne a pritom šetrne odstráni nečistoty z každého povrchu. Používa patentovanú technológiu Radial Root Cyclone™, takže nestráca sací výkon. Model je vybavený filtrom HEPA pre alergikov a technológiou Ball™, ktorá zabezpečuje jednoduché manévrovanie medzi nábytkom a inými prekážkami.

 

Patentovaná cyklónová technológia Dyson zachytí viac nečistôt, ako akýkoľvek iný cyklón. Technológia Root Cyclone™ Radial má novo navrhnuté vzduchové kanáliky pre maximálny sací výkon. Zvýšený prietok znižuje vibrácie a umožňuje udržiavať správny tlak vzduchu tak, aby vnútorné cyklóny zachytili viac mikroskopických častíc. Tieto vylepšenia pomáhajú účinne odstrániť prach, alergény a srsť zvierat.

 

Prepracovaná technológia Ball™zaisťuje jednoduché manévrovanie medzi nábytkom a inými prekážkami. Umiestnením najťažších súčiastok čo najnižšie došlo k zníženiu ťažiska a vysávač Dyson DC37c Allergy ERP získal väčšiu stabilitu. Technológia Ball™ umožňuje otáčanie vysávača na mieste, čo uľahčuje manévrovanie a pomáha predchádzať pretáčaniu a pohybu nesprávnym smerom.

 

Kľúčové prvky vysávača Dyson DC37c Allergy ERP sú umiestnené vo vnútri zvukovo izolovanej sféry. Motor je pripojený k telesu pomocou zvukových tlmičov. Do vzduchovodov sa prenáša menej hluku a izolačné polyuretánové materiály absorbujú hluk motora. Prepínacia hubicapre všetky typy podláh dokonale odstraňuje prach a nečistoty nielen z koberca. 

 

Obsah balenia

  • prepínacia podlahová hubica
  • kombinovaná štrbinová/kartáčová hubica
  • hubica na čalúnenie
  • držiak na nástavce
Dyson DC37c Allergy ERP
Dyson DC37c Allergy ERP