Dyson DC 63 Allergy ERP

Dyson DC 63 Allergy ERP

Dyson DC 63 Allergy ERP

Kód výrobku: DC63

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Štýlovo vyzerajúci a technologicky nadupaný likvidátor nečistôt. Taký je bezvreckový vysávač Dyson DC63. Drvivý sací výkon nedá šancu žiadnej špine, alergénom ani cudzopasníkom vo vašej domácnosti. Spojenie s jednoduchou manipuláciou a údržbou urobí z nepríjemnej domácej práce, akou je vysávanie, symfóniu pohybov a efektivity, ktorú si zamilujete. Bezsáčková technológia zaručí, že prach zostane bezpečne uschovaný v nádobe s kapacitou 0,5 litra a nedostane sa von.

Dvojstupňové kruhové cyklóny prešli prepracovaním, ktoré ich urobilo ešte viac koncentrovanými na mikro čiastočky bez akejkoľvek redukcie výkonu. Silné odstredivé sily, ktoré v nich vznikajú, oddeľujú prach, nečistoty a dokonca aj plesne a baktérie zo vzduchu a ukladajú ich v odpadovej nádobe. Zároveň bolo touto inováciou dosiahnutá nižšia hlučnosť. Srdcom celej tejto sústavy je výkonný motor Dyson V4. Kombinácia týchto vlastností s celoživotným výstupným HEPA filtrom vyniesla vysávaču Dyson DC63 ocenenie ako anti-alergénové zariadenie. Na tomto výsledku sa zhodla britská BAF a švajčiarska SAS. 

Vývoj bol zameraný nielen na čistú silu, ale aj na pohodlie pri používaní. Prachová nádoba sa jednoducho vyprázdni jednoduchým stlačením tlačidla. Prepínacia podlahová trubica s reguláciou sania je účinná na všetkých typoch podláh. Vďaka teleskopickej trubici sa už nebudete musieť pri vysávaní hrbiť. Priaznivo bola tiež ovplyvnená hmotnosť celého stroja. Ľahká konštrukcia, nízka hlučnosťa minimálna nutná údržba robia z Dyson DC63 ideálneho pomocníka do každej domácnosti.

Dyson DC 63 Allergy ERP
Dyson DC 63 Allergy ERP
Dyson DC 63 Allergy ERP
Dyson DC 63 Allergy ERP
Dyson DC 63 Allergy ERP