Diva - Komoda (čierna/biela)

Diva - Komoda (čierna/biela)

Diva - Komoda (čierna/biela)

Kód výrobku: 167-0002/001

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
NÁBYTOK

Najpredávanejšie NÁBYTOK

1
2
3

V príjemnom prostredí sa každý cíti oveľa lepšie, a preto neustále hľadáme také varianty, ktoré nás pri zariaďovaní interiéru vedú k modernému dizajnu. Sú to práve detaily, čo utvára rozmanitosť daných prvkov a tie si následne podmaňujú našu pozornosť. Všetko vybavenie by malo byť presne také, aby zodpovedalo vašim individuálnym predstavám. Práve nádherou oplývajúcej prvky a doplnky sú tou drobnou bodkou, ktorá navodia pocit svojbytnosti.

Ak máte v obývačke nedostatok úložného priestoru, skúste sa poobzerať po nejakej komode. Tá ponúka praktický úložný priestor, ktorý však nezaberá celú stenou. Na vrchnú dosku komody sa krásne hodí dekorácie, kvety a alebo napríklad rodinné fotografie. Navyše na stenu nad komodu možno umiestniť obraz, hodiny či nejakú inú dekoráciu. Tou ideálnou voľbou pre vás môže byť napríklad komoda zo série Diva.

Komoda z nábytkového programu Divaje vhodným úložným priestorom. Ponúka dostatok priestoru na ukladanie vecí. Komoda je vytvorená z laminovanej drevotrieskovej dosky. Jej povrch má lesklý charakter, ktorý prináša do miestnosti modernýnádych. Komoda je doplnená príjemným osvetlením.

 

Výhody:

  • viacfarebné vyhotovenie
  • 2x dvierka, 3x zásuvky
  • osvetlenie

Materiál:

  • LDTD
  • dekor: čierna alebo biela / lesk

Dodanie:

  • demontované
Diva - Komoda (čierna/biela)