Detské smart hodinky GW600 s GPS, modrá

Detské smart hodinky GW600 s GPS, modrá

Detské smart hodinky GW600 s GPS, modrá

Uhlopriečka displeja 3,56 cm (1.4"), TFT, Dotyková obrazovka

Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Na výrobku môžu byť mierne kozmetické vady, ktoré nemajú vplyv na jeho užívanie. Nemusí byť v originálnom obale.

- GPS modul umožní zamerať polohu vášho dieťaťa s presnosťou na 5 metrov
- Grafické vyhotovenie s dotykovým displejom, ktoré si vaše dieťa zamiluje
- Nastavte bezpečné oblasti a dostávajte upozornenia, ak ich vaše dieťa opustí
SOS tlačidlo, ktoré v prípade núdze vytočí SOS kontakt
- Vstavaný fotoaparát umožní vášmu dieťaťu obstarávať a posielať fotografie
- Možnosť volania až na 15 nastavených telefónnych čísiel
- Meranie počtu prejdených krokov a kvality spánku
Matematická hra precvičujúca základné počty
- Jednoduché ovládanie aj pre najmenších v českom menu

Majte svoje dieťa vždy pod dohľadom vďaka detským hodinkám s GPS a fotoaparátom!

Kód výrobku: GW600BLUE_ZT08

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Detské smart hodinky

Najpredávanejšie Detské smart hodinky

1
Skladom
2
3
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.

Detské hodinky s GPS a fotoaparátom


Majte svoje dieťa vždy pod dohľadom vďaka hodinkám CEL-TEC GW600 modré, ktoré vám vďaka vstavanému GPS modulu umožnia zamerať polohu vášho dieťaťa s presnosťou na 5 metrov. Vstavaný fotoaparát umožní vášmu dieťaťu posielať fotografie, SOS tlačidlo pri stlačení spustí vytáčanie nastaveného SOS kontaktu a hodinky vám môžu zasielať upozornenia v prípade, kedy vaše dieťa opustí takzvané bezpečné oblasti.

Aktuálna poloha vo vašom telefóne


Aj keď ide vaše dieťa samo do školy, alebo si von hrať s kamarátmi, vďaka GPS hodinkám GW600 budete mať vždy pod kontrolou, kde sa vaša ratolesť práve nachádza. Hodinky vďaka GPS modulu umožnia v momente zamerať polohu vášho dieťaťa s presnosťou na 5 metrov a v miestach, kde nie je GPS signál, ako sú napríklad budovy, využívajú hodinky na určenie polohy verejné siete Wi-Fi a LBS. Históriu ich polohy potom možno sledovať aj spätne, pomocou aplikácie SeTracker2 v chytrom telefóne.

Bezpečné oblasti


V mobilnej aplikácii si môžete nastaviť aj Geofence, čiže bezpečné oblasti, kde chcete, aby sa vaše dieťa pohybovalo, ako je mesto, okolie školy alebo domu. V prípade, keď sa vaše dieťa z tejto oblasti vzdiali, príde vám upozornenie do telefónu.

SOS tlačidlo a fotoaparát


Hodinky GW600 sú vybavené aj SOS tlačidlom, ktoré stačí v prípade núdze pridržať a okamžite sa spustí vytáčanie nastaveného SOS kontaktu a zároveň sa na daný kontakt odošle upozornenie o stlačení tlačidla. Vďaka tomu budete mať okamžitý prehľad o prípadnom nebezpečenstve. Vďaka vstavanému fotoaparátu môže vaše dieťa obstarávať a posielať fotografie, prípadne si môžete cez aplikáciu vyžiadať vytvorenie snímky.

Jednoduchá komunikácia


Hodinky umožňujú vďaka vstavanému reproduktoru a mikrofónu klasické telefónne hovory a volania až na 15 telefónnych čísel. Nechýba ani komunikácia prostredníctvom krátkych textových a hlasových správ, ktoré sa vytvárajú a zobrazujú priamo v aplikácii. Z hodiniek potom možno odosielať len hlasové správy. Hodinky umožňujú zasielať do vášho telefónu upozornenie na opustenie bezpečnej oblasti, ich zloženie, vybitie batérie a stlačenie SOS tlačidla. Upozornenia môžu byť aj prostredníctvom SMS správy s odkazom na Google mapy s polohou, kde udalosť vznikla.

Zábavný dizajn a množstvo praktických funkcií


Hodinky si vďaka ich farebnému grafickému prevedeniu a dotykovému ovládaniu vaše dieťa okamžite zamiluje. Navyše sú vybavené LED diódou, ktorá poslúži k núdzovému osvetlenia. Hodinky tiež vie merať počet prejdených krokov, kvalitu spánku, obsahujú stopky a matematickú hru precvičujúcu základnépočty.

Detské smart hodinky GW600 s GPS, modrá
Detské smart hodinky GW600 s GPS, modrá
Detské smart hodinky GW600 s GPS, modrá
Detské smart hodinky GW600 s GPS, modrá
Detské smart hodinky GW600 s GPS, modrá
Detské smart hodinky GW600 s GPS, modrá
Detské smart hodinky GW600 s GPS, modrá