D-Link GO-SW-5E

D-Link GO-SW-5E

D-Link GO-SW-5E

Kód výrobku: SW5E

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
WiFi, sieťové prvky

Najpredávanejšie WiFi, sieťové prvky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Ak potrebujete vytvoriť rýchlo počítačovú sieť doma alebo v kancelárii, D-Link ponúka riešenie v podobe switcha GO-SW-5E, vďaka ktorému bude sieť rýchla a spoľahlivá pri zdieľaní súborov, sťahovaní pracovných dát alebo sledovaní online videa.

Tento typ sa môže pochváliť celkom 5x Fast Ethernet portami určenými pre rozšírenie vašej domácej siete o ďalšie počítače alebo iné sieťové zariadenia ako napr. Wi-Fi router alebo sieťovú tlačiareň. Tieto porty majú funkciu Auto Sensing pre automatické nastavenie pre daný typ siete. Vie tak rozlíšiť štandardy 10BASE-T, 100BASE-TX a tiež, či sa jedná o full-duplex alebo half-duplex, vďaka čomu využijete plný potenciál siete. Surfovanie na internete, hranie online hier alebo sťahovanie tak bude maximálne spoľahlivé. Pomyselnou čerešničkou na torte je schopnosť rozoznať vďaka funkcii Auto MDI/MDIX, či pripájate kábel krížený alebo nekrížený.

Myslíte si, že inštalácia sieťových prvkov je určená len profesionálom v odbore? Plug & Play inštalácia je veľmi jednoduchá a bezproblémová, bez zložitých nastavovaní. Stačí jednoducho pomocou káblov pripojiť počítače či notebook a s radosťou hrať multiplayer hry alebo zdieľať fotografie z víkendovej grilovačky. Funkcia Flow Controlna jednotlivých portoch navyše zaistí spoľahlivejšie pripojenie vďaka minimalizovaniu odmietnutých paketov na vstupe portu.

Cez všetky funkcie, ktoré switch vie, takmer nezaťažuje životné prostredie. Technológia D-Link Green obmedzuje spotrebu energie, ak nie je pripojený žiadny počítač alebo je vypnutý. Tiež je schopný detekovať dĺžky káblov a prispôsobiť tomu silu signálu bez toho, aby bol obmedzený výkon. Tým sa celkovo znižuje spotreba energie a zariadenie je šetrnejšie k životnému prostrediu.

D-Link GO-SW-5E
D-Link GO-SW-5E
D-Link GO-SW-5E