D-Link DWA-131

D-Link DWA-131

D-Link DWA-131

Kód výrobku: DWA131

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
WiFi adaptéry

Najpredávanejšie WiFi adaptéry

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Pomocou adaptéra D-LINK DWA-131 môžete pripojiť váš počítač alebo notebook do bezdrôtovej Wi-Fi siete. Vďaka jeho veľkosti ho stačí len raz vložiť do USB a už sa nemusíte ďalej o nič starať. Toto pripojenie je ideálne pre všetky každodenné aktivity, ktoré na nete môžete prevádzkovať - sťahovanie, sledovanie videa či hudby. Múdra technológia vysiela niekoľko prúdov dát, vďaka ktorým sa bezdrôtový internet dostane až do kútov vášho domova.

D-LINK DWA-131 adaptér podporuje všetky štandardy bezdrôtovej siete a dokáže komunikovať až rýchlosťou 300 Mb/s. Inštalácia je veľmi jednoduchá pomocou softvéru D-Link Click Connect. Vďaka funkcii Wi-Fi Protected Setup (WPS) je možné jedným stlačením tlačidla sa pripojiť k vášmu routeru. Zariadenie je kompatibilné s existujúcimi 802.11b/g bezdrôtovými sieťami, ktoré jednoducho rozšíri a zlepší príjem bezdrôtového internetu v celom dome.

Quick Setup Wizard vám umožní adaptér veľmi jednoducho nastaviť a program Wireless Manager, ktorý dostanete spolu s týmto výrobkom, za vás bude sledovať siete, ktoré najčastejšie využívate. Adaptér DWA-131 je výhodný a pohodlný. Jednoducho prepojí váš stolný počítač alebo notebook s bezdrôtovou sieťou a ponúkne vám pokročilé bezpečnostné opatrenia, ktoré ľahko nakonfigurujete podľa vašich potrieb.

D-Link DWA-131