Menu
Menu

D-LINK DIR-615

D-LINK DIR-615

D-LINK DIR-615

Kód výrobku: DIR615

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
WiFi, sieťové prvky

Najpredávanejšie WiFi, sieťové prvky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Router D-Link DIR-615je vhodný pre zdieľanie internetu pomocou bezdrôtovej technológie Wi-Fi a sieťového pripojenia až štyroch zariadení. Je určený po tých užívateľov, ktorí sa uspokoja len s najvyšším výkonom siete, a zároveň hľadajú cenovo výhodné riešenie. S jeho pomocou si doma vytvoríte bezpečnú bezdrôtovú sieť pre zdieľanie fotografií, hudby, videa, tlačiarní a prehrávačov digitálnych médií v celej domácnosti. D-Link sľubuje poriadny výkon a pokrytie celého domu bez mŕtvych zón.

Podporovaný štandard bezdrôtovej siete je 802.11n rýchlosťou až 300 Mb/s. Rýchlosť sieťového pripojenia je 100 Mb/s s podporou MDI/MIDx. Pre príjem Wi-Fi signálu môžete využiť samostatný WAN port. Bezdrôtový prenos je chránený pomocou WEP, WPA alebo WPA2šifrovania. Nastavenie routeru je pomocou webového prehliadača. Ak vlastníte notebook, budete sa teraz môcť pripojiť k bezdrôtovej sieti z ľubovoľného miesta svojho domu.

Bezdrôtový prenos nikdy nebol jednoduchší! Smerovač podporuje štandard Wi-Fi Alliance pre zabezpečenie bezdrôtovej siete jednoduchým stlačením tlačidla. Pomocou Wi-Fi Protected Setup™ (WPS) sa automaticky vygenerujú názov bezdrôtovej siete (SSID) a šifrovacie kľúče a odošlú sa do klientskych zariadení. Užívatelia si nemusia pamätať zložité heslá a niekoľkokrát ich zadávať. Router je optimalizovaný pre Microsoft® Windows Vista™, to znamená, že s ním budete môcť plne využívať všetky výhody tohto operačného systému. Smerovač je kompatibilný aj so službou Xbox Live ®.