D-Link DCS-933L

D-Link DCS-933L

D-Link DCS-933L

Kód výrobku: DCS933L

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
IP kamery

Najpredávanejšie IP kamery

1
IP kamera TP-Link Tapo C200 40,00
28,90
Skladom
2
Skladom
3
IP kamera TP-Link Tapo C100 32,00
25,90
Skladom

Zoznámte sa s vynikajúcou cloudovou kamerou DCS-933L. Jedná sa o univerzálnemonitorovacie riešenie pre váš dom alebo kanceláriu. Rozdiel oproti bežnej webkamere je v tom, že DCS-933L je samostatný systém, ktorý vie bezdrôtovo prenášať veľmi kvalitný obraz bez toho, aby musel byť pripojený k počítaču! Navyše obsahuje Wi-Fi extender / repeater, čo vám zlepší dosah a pokrytie vašej bezdrôtovej siete.

Keď je kamera od firmy D-LINK pripojená k internetu, môže odosielať varovnée-maily s fotografiami alebo videoklipmi zakaždým, keď je detekovaný pohyb alebo zvuk. U detekcie pohybu môžete vymedziť sledovanú oblasť a u zvuku nastaviť úroveň hlasitosti, po ktorej prekročení chcete byť varovaní. Pre nočný dozor poslúži vstavané infračervené LED osvetlenie s dosahom až 5 metrov, ktoré umožňuje nepretržité sledovanie aj v úplnej tme. Kamera slúži ako ochranca domácnosti vo vašej neprítomnosti!

Pripojenie kamery k počítačovej sieti a jej sprístupnenie vyžadovalo skôr zložité nastavovanie. Tomu je však koniec! Služba mydlink Cloud Services teraz umožňuje jednoduchý prístup ku kamere odkiaľkoľvek a kedykoľvek potrebujete.

 

 

Pomocou podrobného sprievodcu sprevádzkujete vašu kameru v priebehu niekoľkých minút. Potom si môžete cez jednoduché webové rozhranie zriadiť účet pre službu mydlink, ktorá vám umožní sledovať a ovládať vašu kameru z ľubovoľného počítača s pripojením na Internet.

Ak máte viac kamier, môžete ich pridať k vášmu doterajšiemu účtu na mydlink a sledovať všetky kamery z jedného miesta. Ku kamerám sa môžete ľahko pripojiť tiež na cestách. Stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu mydlink pre iPhone, iPad alebo zariadenie so systémom Android a môžete kdekoľvek ľahko a rýchlo sledovať prenos z kamery cez Wi-Fi alebo 4G LTE / 3G pripojenie.

D-Link DCS-933L
D-Link DCS-933L
D-Link DCS-933L
D-Link DCS-933L