Cubot Note Plus, Dual SIM, LTE, 32GB, 3GB RAM, modrá

Cubot Note Plus, Dual SIM, LTE, 32GB, 3GB RAM, modrá

Cubot Note Plus, Dual SIM, LTE, 32GB, 3GB RAM, modrá

Kód výrobku: CUBNOTEPLUSBL

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Smartfóny

Najpredávanejšie Smartfóny

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Štýlový smartfón

Predstavujeme vám úžasný inteligentný telefón Note Plus od spoločnosti Cubot. Jedná sa o elegantný mobilný telefón, ktorý vás zaujme nielen svojím vzhľadom, ale aj svojou výbavou.  Tento šikovný telefón navyše disponuje čítačkou odtlačkov prstov, ktorá vám poskytne to najlepšie a najpohodlnejšie zabezpečenie telefónu, aké v dnešnej dobe existuje.


 

Zobrazenie a výkon

5,2“ displej smartfónu Cubot Note Plus je multidotykový a má dokonalé FullHD rozlíšenie 1920×1080 px a 16 miliónov farieb. Ďalej disponuje vysokým kontrastným pomerom 1300:1 a svetelnosťou až 450 cd/m². Tieto parametre zaistia dokonalý obraz v tme aj na svetle. 

Smartfón Cubot Note Plus pracuje vďaka štvorjadrovému procesoru Mediatek MT6737T ktorého jadrá tikajú na takte 1,5 GHz. K spracovaniu vašich požiadaviek dopomôže veľká operačná pamäť 3 GB RAM. Interné úložisko pre vaše dáta je obrovských 32 GB, ktoré možno rozšíriť pamäťovou kartou MicroSD na veľkosť až 128 GB.


Batéria a fotoaparát

Kapacita Li-Ion batéria je neuveriteľných 2800 mAh, a tak umožní veľmi dlhú dobu prevádzky.

Dokonalá kamera smartfónu Cubot Note Plus má rozlíšenie úžasných 16 Mpx. Predná kamera má dostačujúce rozlíšenie 16 Mpx na robenie dokonalých selfie. Vďaka týmto kamerám nikdy nezabudnete na okamihy strávené s rodinou alebo s priateľmi.


 

Konektivita

Mobilný telefón Cubot Note Plus má vďaka funkcii DualSIM možnosť byť dostupný na dvoch telefónnych číslach zároveň, bez toho aby ste museli používať dva telefóny alebo karty zdĺhavo vymieňať. Telefón podporuje aj najnovšiu 4G/LTE sieť. Na internet sa môžete pripojiť pomocou Wi-Fi 802.11 b/g/n. Súbory možno bezdrôtovo prenášať pomocou technológie Bluetooth 4.0. Vďaka tejto technológii je možné k smartfónu bezdrôtovo pripojiť prídavné zariadenia ako sú slúchadlá, klávesnice a iné. Nechýba ani podpora zisťovania polohy pomocou GPS. Dáta môžete pohodlne prenášať medzi počítačom a mobilom pomocou konektora MicroUSB Type-C.

Cubot Note Plus, Dual SIM, LTE, 32GB, 3GB RAM, modrá
Cubot Note Plus, Dual SIM, LTE, 32GB, 3GB RAM, modrá