CUBE1 VF300 Black

CUBE1 VF300 Black

CUBE1 VF300 Black

Kód výrobku: CUBE1VF300BK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tlačidlové mobily

Najpredávanejšie Tlačidlové mobily

1
Skladom
2
3
Skladom

Kvalitný displej

Rozlíšenie 240 x 320 pixelov 2,4palcového displeja zaistí dostatočnú jemnosť a vernosť farieb, vysoký kontrasta dobrú čitateľnosť. Pre uchovanie dát slúži vnútorné úložisko, ktoré však možno pomocou micro SD karty rozšíriť až o 16 GB.

 


 

Konektivita a bezdrôtové pripojenie

Telefón VF300 disponuje portom micro USBpre nabíjanie zariadení a prepojenie s počítačom alebo notebookom, 3,5mm audio jackom pre zapojenie slúchadiel a nakoniec technológiou Bluetooth, ktorá vám dovolí sa spárovať s inteligentnými telefónmi, zdieľať s kamarátmi fotky, pesničky alebo vzdialene ovládať televíziu či prenosný reproduktor.

 


 

Elegantné prevedenie

Odolná konštrukcia v prevedení "V" zaujme svojím jednoduchým a kompaktným vhľadom. Dokovacia stanica pre nabíjanie telefónu je súčasťou balenia. Kombinácia čiernej a striebornej farby vyvoláva dojem profesionality. Klávesnica ponúka kontrastné popiskytlačidiel, ktoré umožňujú lepšiu čitateľnosť aj pre ľudí s menej dobrým zrakom.

 


 

Pripravený zachrániť život

Špeciálna klávesa s označením SOS v sebe skrýva funkciu, ktorá vyvolá vibrácie a začne prehrávať zvuk sirény. Môže tak napríklad privolať pomoc a upozorniť na zlý zdravotný stav užívateľa. Navyše SOS automaticky zavolá na vopred nastavené číslo, napríklad záchrannú službu.

 


 

Užitečné funkce

Uzavřený operační systém poskytuje v základu předinstalované aplikace, které vám usnadní práci s VF300, a mezi něž patří například kalkulačka, kalendář, hodiny, budík, FM rádio se naladěnými stanicemi a multimediální přehrávač pro poslech hudby ve formátu mp3.

CUBE1 VF300 Black
CUBE1 VF300 Black
CUBE1 VF300 Black
CUBE1 VF300 Black
CUBE1 VF300 Black
CUBE1 VF300 Black