CUBE1 M400 Black

CUBE1 M400 Black

CUBE1 M400 Black

Kód výrobku: M400BLACK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Smartfóny

Najpredávanejšie Smartfóny

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Kvalitný chytrý mobilný telefón s označením M400 od českého výrobcu Cube1. Pýši sa najmä pekným a elegantným vzhľadom, super tenkým dizajnom, vysokým výkonom a nízkou cenou.

Skvelá výbava

Práca s telefónom bude prebiehať cez 4,7" displej využívajúci IPS technológie. Je tak zárukou verných farieb a širokých sledovacích uhlov až 178°. IPS displej sľubuje žiarivé farby a verné podanie obrazu. Spolu s rozlíšením 540x960 obrazových bodov je tak pripravený na sledovanie videí, fotografií i webových stránok. V útrobách model skrýva výkonný štvorjadrový procesor MTK6582M. Ten spolu s 1 GB operačnej pamäte zvládne aj náročnejšie aplikácie a hry. Vnútorná pamäť telefónu 8 GB je viac ako postačujúca pre množstvo súborov, ak by však nestačila, je možné ju rozšíriť microSD kartou až o 32 GB.

Na robenie snímok možno využiť zadný 8 Mpix fotoaparát s Auto Fokusom a LED bleskom na snímanie fotografií v tmavých priestoroch. Predná 2Mpix kamera potom môže slúžiť na videohovory či robenie selfie.

 

Vynikajúce funkcie

Telefón je vybavený operačným systémom Android 5. Oproti radu iných zariadení tu nepoužíva žiadne nadstavby a softvérové brzdy a využíva tak svoj maximálny výkon. Jednou z ďalších výhod je aj podpora pre dve SIM karty. Môžete tak spojiť svoj pracovný a osobný život či využívať dva paušály v jednom zariadení. Batéria oplýva kapacitou 1800 mAh a sľubuje tak až 280 hodín v pohotovostnom režime alebo 10 hodín strávených telefonovaním.

Medzi ďalšími dôležitými funkciami nemožno zabudnúť na technológie Wi-Fi a Bluetooth 4.0 a podporu technológií EDGE a 3GGPS modul či praktické FM rádio.

CUBE1 M400 Black
CUBE1 M400 Black
CUBE1 M400 Black
CUBE1 M400 Black
CUBE1 M400 Black