Creative T15 Bluetooth Repro

Creative T15 Bluetooth Repro

Creative T15 Bluetooth Repro

Kód výrobku: T15

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Reproduktory 2.0

Najpredávanejšie Reproduktory 2.0

1
Reproduktory Marvo SG-118 10,90
9,27
Skladom
2
Skladom
3
Reproduktory Marvo SG-266BT 21,99
19,79
Skladom

Bezdrôtové reproduktory Creative T15 Wireless majú starostlivo vybrané meniče pre výrazné stredy, ostré výšky, a vďaka technológii BasXPort si užijete aj výkonné basy. Možnosť bezdrôtového pripojenia cez Bluetooth zvyšuje mobilitu reproduktorov. Nechýba ani linkový vstup alebo samostatný konektor na slúchadlá. Na čelnej strane reproduktora sú prakticky umiestnené ovládače hlasitosti a tónov.

 

Veľký otvor zvukovodu zlepšuje prenos zvukových vĺn z vnútornej komory von z reproduktora. Aj bez použitia subwoofera si tak vychutnáte výkonné basy. Dosah signálu Bluetooth spojenia je až 10 metrov. Bezdrôtovo môžete prepojiť reproduktory s akýmkoľvek zariadením podporujúcim Bluetooth. Hudbu si tak užijete ako z mobilného telefónu, tak z tabletu alebo notebooku. Alternatívne je možné prepojiť reproduktory 3,5 mm konektorom.

Predný panel je navrhnutý s uhlom 10°, aby optimálne šíril zvuk do priestoru. Ovládacie prvky sú prakticky umiestnené na prednej strane, pre jednoduché a rýchle nastavenie hlasitosti alebo tónov.

Creative T15 Bluetooth Repro
Creative T15 Bluetooth Repro