Menu
Menu

Creative MA2600 51EF0650AA002

Creative MA2600 51EF0650AA002

Creative MA2600 51EF0650AA002

Kód výrobku: 51EF0650AA002

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá cez hlavu

Najpredávanejšie Slúchadlá cez hlavu

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Čierne náhlavné sluchátka Creative MA2600 od renomovaného výrobcu Creative Labs sľubujú luxusný vzhľad, vynikajúci zvuk a stopercentné pohodlie pri počúvaní. Sú tak jednoznačne najlepšou voľbou vo svojej cenovej kategórii. Pri počúvaní vás poteší čistý, jasný zvuk aj poriadne basy, teda perfektné predpoklady pre výbornú reprodukciu hudby. Slúchadlá však rovnako dobre poslúžia pre hranie hier, sledovanie filmov a vďaka integrovanému mikrofónu aj pre online komunikáciu. O kvalitu zvuku sa starajú 40 mm neodymové meniče s frekvenčným rozsahom 10 Hz - 20 kHz a s impedanciou 32 ohmov. Všesmerové prevedenie mikrofónu s impedanciou 2200 ohmov umožní viesť neskreslené hovory.

Radi dlho skypujete s rodinou a priateľmi, alebo trávite celé hodiny hraním hier? Potom iste oceníte vysoké pohodlie, ktoré vám tieto slúchadlá poskytnú. Pohodlné náušníky a čalúnený hlavový most vám zaručia, že slúchadlá ani pri dlhodobom používaní nezačnú tlačiť. Chcete počúvať hudbu v MHD alebo na dovolenke? Pre model Creative MA2600 nepredstavuje hlučnejšie prostredie žiadny problém. Uzavreté náušníky veľmi dobre izolujú okolité zvuky, takže počujete len svoju obľúbenú hudbu, a tá naopak neprenikne do vášho okolia. Ak budete slúchadlá predsa len musieť uložiť do batohu, je možné náušníky zložiť, takže budú zaberať minimum miesta. Slúchadlá vážia iba 225 g, takže o nich nebudete ani vedieť.

Integrovaný mikrofón spoločne s ovládacími prvkami sa nachádza na kábli slúchadiel, takže sú ľahko prístupné. Pomocou zabudovaných ovládacích prvkov je možné meniť hlasitosť a riadiť hovor z inteligentných telefónov alebo tabletov. Všetko dopĺňa moderný a svieži vzhľad, ktorý vyjadruje ľahkosť a eleganciu. Kábel o dĺžke 1,2 m vám poskytne dostatok priestoru na pohyb. Jedná sa o odolný kábel plochého typu, ktorý sa vám ani pri prenášaní v batohu nezamotá. Zakončený je kvalitným 3,5 mm pozláteným jack konektorom v tvare L (4 kontakty).