Menu
Menu

Creative Bluetooth WP-250

Creative Bluetooth WP-250

Creative Bluetooth WP-250

Kód výrobku: 51EF0480AA001

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Bezdrôtové slúchadlá

Najpredávanejšie Bezdrôtové slúchadlá

1
2
Skladom
3
Skladom

Creative WP-250 sú výkonné bezdrôtové slúchadlá, ktoré, ako iné produkty spoločnosti Creative, vynikajú excelentnou zvukovou kvalitou a príjemnou ergonómiou, s ktorou ich budete len neradi dávať dole z hlavy.

Práve prispôsobivosť týchto slúchadiel ich vyčleňuje z bežnej ponuky. Miesto kábla totiž komunikujú prostredníctvom Bluetooth rozhrania a to až na 10 metrov. Nečakajú vás tak žiadne zamotané káble a nemusíte sa obávať nebezpečenstva, že o kábel zavadíte a poškodíte slúchadlá. Vďaka tenkému hlavovému mostu sú slúchadlá pevne uchytené na hlave a doplnkový klip ich upevní na ušiach. Môžete s nimi behať, jazdiť na bicykli aj športovať. Nevykĺznu a stále prenášajú jedinečný zvuk. Po použití ich môžete ľahko zložiť, takže neprekážajú ani v malej taške.

To hlavné, čím spoločnosť Creative boduje, je však zvuková reprodukcia. Citlivé neodymové meniče s veľkosťou 13,5 mm sú ukryté za špuntovými vložkami, takže vám hrajú do uší v plne uzavretom akustickom prostredí. Tým vyniknú najmä basy, ostatné tóny sa stanú zreteľnejšími a čistejšími. S frekvenčným rozsahom 20 HZ až 22 kHz vám nič neunikne. Impedancia je štandardných 32 ohmov, o citlivosť sa rozhodne báť nemusíte, pretože sa špuntovými slúchadlami nikdy nebude treba nijako výrazne zvyšovať hlasitosť. Pre jej okamžitú kontrolu stačí využiť šikovný ovládač umiestnený na jednom z klipov.

Slúchadlá Creative WP-250 sú vybavené Li-Ion batériou s kapacitou 180 mAh. Tá dokáže udržovať slúchadlá v chode po čistých osem hodín pri prehrávaní hudby. S integrovaným mikrofónom môžete aj telefonovať, a to až po dobu deviatich hodín. Vysoký komfort a vynikajúci zvuk skrátka robia z týchto slúchadiel žeravého kandidáta pre všetkých aktívnych užívateľov, ktorí vyžadujú neustály prístup k hudbe.

Creative Bluetooth WP-250
Creative Bluetooth WP-250