Menu
Menu

Creative Aurvana LIVE!

Creative Aurvana LIVE!

Creative Aurvana LIVE!

Kód výrobku: 51EF0060AA001

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Slúchadlá cez hlavu

Najpredávanejšie Slúchadlá cez hlavu

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Slúchadlá Creative Aurvana Live! sú vyvinuté pre všetkých milovníkov kvalitnej hudby. Vďaka použitej technológii dokážu kombinovať profesionálnu kvalitu spracovania a vynikajúci akustický zvuk. Môžete ich využívať nielen doma, ale aj na cestách. Užite si slúchadlá Aurvana Live! kdekoľvek chcete.

Slúchadlá ponúkajú perfektný komfort vďaka čalúneným náušníkom potiahnutých kožou a nastaviteľnému hlavovému mostu. Preto môžete slúchadlá používať aj po dlhšiu dobu. Súčasťou balenia je aj praktická taštička, ktorá umožňuje nosiť slúchadlá neustále pri sebe. Sú veľmi ľahké, vážia len 210 gramov, preto prenášanie nebude žiadny problém.

Zvuk v podaní slúchadiel Aurvana Live! je veľmi čistý a ponúka presné výšky doplnené o hlboké a bohaté basy. O zvuky sa stará neodymový magnet s ultra tenkou bio-celulózovou membránou. Optimálne tvarované mušle minimalizujú vnútorné skreslenie zvuku a zároveň ponúkajú i esteticky zaujímavý vzhľad s vysoko lesklým povrchom. Slúchadlá môžete pripojiť prakticky k akémukoľvek zariadeniu, ktoré je vybavené konektorom 3,5 mm Jack. Ich kábel je dlhý 1,5 metraa samotný kábel je vyrobený z bezkyslíkovej medi.

  • Kvalitné slúchadlá pre milovníkov hudby
  • Akustický zvuk
  • Čalúnené pohodlné náušníky
  • Veľmi čistý zvuk
  • Minimálne vnútorné skreslenie zvuku
  • Pozlátený konektor 3,5 mm Jack
Creative Aurvana LIVE!
Creative Aurvana LIVE!
Creative Aurvana LIVE!